facebook
Marco Polo - Viva Wyndham Dominicus Palace 4* -

Viva Wyndham Dominicus Palace 4*


Fotogalerie


O hotelu

Součástí areálu je velká zahrada s bazény a leží přímo u pláže. Nejbližší golfové hřiště se nachází cca 30 minut jízdy. Hosté mohou využívat služeb vedlejšího sesterského hotelu Wyndham Dominicus Beach.


Areál hotelu je přímo u pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma.


V areálu jsou k dispozici pravidelné animační programy pro děti (hry, soutěže, tvořivé a výtvarné dílničky, hřiště), pro dospělé dospělé se pořádají večerní zábavné show.

Lokalita

Rezort se nachází v oblasti La Romana, cca 4 km od rybářské vesničky Bayahibe. Letiště Punta Cana je vzdáleno 90 minut jízdy.

Popis pokojů

Superior Room
Superior Plus Room
Superior Ocean View

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, koupelnou. 

Dětská postýlka na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

Program all inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně , půlnoční občerstvení, odpolední káva, čaj a koláče, 1 x za pobyt večeře v a la carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-24:00.

Hosté mají k dispozici pět restaurací a mohou využít další restaurace, které nabízí sesterský resort Viva Wyndham Dominicus Beach.

Restaurace: La Yuca (bufetová restaurace), Il Palco (italská kuchyně), Bambu (pouze večeře, chutě Asie a Karibiku, Viva Café, 25 (elegantní restaurace), Palito de Coco (gurmánské speciality dominikánské kuchyně).

Fitness a lázně

Využití fitness je zdarma, wellness za příplatek (výběr masáží a dalších procedur) v Metamorphosis Spa

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: motorizované sporty, potápění, biliard, jízda na koni, golf.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading