facebook
Marco Polo - Centara Grand Island Resort & Spa Maldives -

Centara Grand Island Resort & Spa Maldives

Známý resort thajského hotelového řetězce je zařízený v koloniálním stylu. Ostrov je obehnán bělostně písečnými plážemi a úžasnou lagunou nabízející skvélé podmínky pro šnorchlování a potápění.


Fotogalerie


Lokalita

Resort Centara Grand Island Resort & SPA Maldives je situován na ostrově Machchafushi, který je součástí jižního Ari atolu. Je obklopený nádhernou sněhobílou pláží. V blízkosti budete mít možnost objevovat korálové útesy v křišťálové vodě Indického oceánu. Rozloha: délka cca 280 m, šířka cca 190 m.

Transfer rychlolodí trvá cca 85 minut nebo hydroplánem cca 30 minut.

Popis pokojů

Beach Suite - cca 72 m2, nacházejí se přímo na bělostné pláži ostrova. Suity jsou vybaveny Wi-Fi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe vodní vila - cca 50 m2, romantické ubytování nad hladinou oceánu určitě stojí za to aspoň jednou v životě vyzkoušet. K vybavení vodních vil patří Wi-Fi, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve vodních vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dítě mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Premier vodní vila
– cca 110 m2 nabízí přímý vstup do laguny s prostornou terasou, kde si můžete užít soukromé stolování pod širým nebem. Vily jsou zařízené elegantně ratanovými prvky a nábytkem ze dřeva. Z vilek můžete vidět podmořský život.

Restaurace, bary, stravování

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře v restauraci Reef formou bufetu
Plná penze: snídaně, obědy a večeře v restauraci Reef formou bufetu
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Navíc odpolední snack v podobě sladkého pečiva, sendvičů apod. v Coral baru. Alko a nealko nápoje během dne.
 

Restaurace a bary

Suan Bua nabízí indické, čínské a thajské pokrmy.
Azzuri Mare servíruje italskou kuchyni a čerstvě připravené mořské plody a ryby.
Restaurace Reef nabízí mezinárodní bufet s „life cooking station“
The Club restaurace pro servírovaný snídaní, obědů a večeří.
Bar Coral Bar & Lounge a Aqua s bohatou nabídkou vín a koktejlů.

Aktivity v hotelu a okolí

Skvělé podmínky zde naleznou milovníci vodních sportů, šnorchlování na místním útesu a potápění se zázemím PADI Dive Center s možností prozkoumat nedaleko potopený vrak nákladní lodi Kudhimaa. Zahrát si zde můžete tenis, volejbal, badminton. K dispozici je také fitness centrum. Milovníci jógy si mohou zacvičit jógu.

Je zde možnost se zúčastnit se výletů jako např. výlet na lokální ostrov, večerní rybaření, pozorování západu slunce nebo využít infinity bazén a nebo jen tak relaxovat ve SPA Cenvaree.

Dětský bazén, dětský klub s Camp Safari a E-Zone pro náctileté. Spousta vodních aktivit a plážových her. Hotel poskytuje také hlídání nejmenších hostů za poplatek.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading