facebook
Marco Polo - Hotel Soulsisters (ex. Antonius) (S) -

Hotel Soulsisters (ex. Antonius) (S)


Fotogalerie


O hotelu

V létě 2022 kompletně přestavěný 4 hvězdičkový superior hotel s motem "¨Soulsisters place to stay" je vybaven v moderním alpském stylu. K dispozici je 50 pokojů, lobby s recepcí, a-la-carte restaurace, bar, terasa, 2 výtahy. WiFi v celém hotelu zdarma.

Lokalita

klidná poloha, na kraji obce Kaprun. Centrum cca 300 m. Zell am See cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 480 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 540 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

pokoje nabízí sprchu, samostatné WC, fén, kabel. TV, telefon, pokojový trezor, minibar, WiFi připojení zdarma, posezení, župany k zapůjčení zdarma, balkon s panoramatickým výhledem. 

  • Dvoulůžkové pokoje typ Loft: cca 28 m2, pro 2 osoby.
  • Dvoupokojové suity typ Lifestyle: cca 40 m2, pro 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatná ložnice s dvoulůžkovou postelí.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, maximální počet osob nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.): čajový bar, koutek se zdravou výživou, domácí pomazánky, veganský/vegetariánský koutek. A-la-carte restaurace Soulsisters je otevřena 12-14 h. a 18-21 h.

Fitness a lázně

nová venkovní i vnitřní wellness zóna (cca 1000 m2). Hideaway Spa (od 16 let) se saunou, sanáriem, vířivkou, parní lázní, zážitkové sprchy, odpočívárny, sanáriem (12-20 h.). Wellness zóna pro rodiny: krytý bazén (10 x 4 m, 7.30-20 h.), přírodní biotop ke koupání (cca 100 m2), lehátka a slunečníky, sauna (12-20 h.). Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

moderní panoramatické fitness s kardio přístroji (cca 100 m2, 7-21 h.). Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí.
Pro rodiny: dětská herna a hřiště, stolní tenis, dětské postýlky a židličky.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading