facebook
Marco Polo - carpe solem KAPOOM (ex Hotel Toni) (S) -

carpe solem KAPOOM (ex Hotel Toni) (S)


Fotogalerie


O hotelu

hotel v moderním stylu s pohodovou atmosférou, ideální pro mladší, aktivní klienty. K dispozici je 45 pokojů a 34 apartmánů (apartmánový dům se nachází cca 30 m od hl. budovy hotelu, kde je i recepce), restaurace s několika prostory, bar, terasa, místnost na kola, výtah. WiFi připojení zdarma.

Lokalita

na kraji obce Kaprun. Centrum cca 350 m. Zell am See cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 480 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 540 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 485 km, 5 hodin

Popis pokojů

Hotelové pokoje s polopenzí:
pokoje jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, fénem, kabel. TV, WiFi připojením zdarma, župany k zapůjčení a osušky do sauny na recepci k zapůjčení (cca 10 € os./pobyt), telefonem, pokojovým trezorem, minibarem (za poplatek). 

  • Dvoulůžkový pokoj typ A: cca 30 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a pohovka (šířka 130 cm), posezení a balkon.
  • Dvoulůžkový pokoj typ B: cca 30 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 11,99 let, dvoulůžková postel a pohovka (šířka 130 cm) a balkon.
Apartmány bez stravy:
nekuřácké pokoje se sprchou, samostatným WC, fénem, kabel. TV, WiFi připojením zdarma, telefonem, pokojovým trezorem, jídelním koutem/posezením, plně vybavený kuchyňský kout (2-4 plot. sporák, chladnička, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, mikrovlnná trouba), balkonem. Župany k zapůjčení a osušky do sauny na recepci k zapůjčení (cca 10 € os./pobyt). 
  • Dvoupokojové apartmány Imbach: cca 40 m2, pro 1-3 osoby, obývací ložnice s jednolůžkovou postelí, samostatný dvoulůžkový pokoj.
  • Třípokojové apartmány Maiskogel: cca 55 m2, pro 1-4 osoby, obývací kuchyně, dvoulůžkový pokoj, pokoj s dvoulůžkovou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi. 
  • Třípokojové apartmány Kitzsteinhorn: cca 60 m2, pro 1-5 osob, dvoulůžkový pokoj, pokoj s třemi postelemi, obývací kuchyně.
1 dětská postýlka k zapůjčení zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

bez stravování (apartmány) nebo polopenze (hotel): snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.). Večeře formou tematických bufetů (18.30-20.30 h.). K dispozici i dětský bufet. U apartmánů je možné snídaně nebo polopenzi rezervovat na místě.
Snídaně: cca 19 €/den, děti 6-14,99 let cca 12 €.
Polopenze: cca 45 €, děti 6-14,99 let cca 29 €.

Fitness a lázně

wellness zóna (cca 450 m2): krytý bazén (10 x 4 m, 8-21 h.). Sauna, sanarium, vířivka, parní lázeň, infrakabina, zážitkové sprchy, odpočívárny (15-21 h.). Fitness (8-21 h.). Za poplatek: solárium a masáže.
Pro hosty apartmánů je wellness zóna za poplatek cca 15 € os./den.

Aktivity v hotelu a okolí

Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí.
Pro rodiny: dětská herna.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading