facebook
Marco Polo - Hotel Toni (S) -

Hotel Toni (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel s 45 pokoji (hotel) a 20 apartmány (apartmánový dům). V hotelu se nachází restaurace, bar, terasa, výtah. WiFi připojení v hotelu i apartmánovém domě zdarma.

Lokalita

na kraji obce Kaprun. Centrum cca 350 m. Zell am See cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 480 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 540 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

pokoje Kuschelzimmer a Zirbe se nachází v 4 hvězdičkovém hotelu, apartmány Maiskogel a Kitzseinhorn se nachází cca v 30 m vzdáleném apartmánovém domě. Pokoje i apartmány jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, fénem, telefonem, WiFi připojením zdarma, kabel. TV, malou chladničkou.

  • Dvoulůžkové pokoje Kuschelzimmer: v hotelu, cca 25 m2, pro 2 osoby, mansarda, střešní okno, bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Zirbe A: v hotelu, cca 33 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 16,99 let, pohovka na spaní s šířkou 1,30 m, balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Zirbe B: v hotelu, cca 33 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 11,99 let, pohovka na spaní s šířkou 1,30 m, balkon.
  • Třípokojové apartmány Maiskogel: v apartmánovém domě, cca 50 m2, pro 2-4 osoby, obývací kuchyně (2 plot. el. sporák, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí, chladnička), 2 ložnice (1x dvoulůžková postel a 1x dvě jednolůžkové postele), vana, sprcha, samostatné WC, posezením a balkonem. 
  • Třípokojové apartmány Kitzsteinhorn: v apartmánovém domě, cca 60 m2, pro 4-5 osoby, obývací kuchyně (2 plot. el. sporák, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí), 2 ložnice (1x dvoulůžková postel a 1x tři jednolůžkové postele), vana nebo sprcha, samostatné WC, balkonem.
Dětská postýlka do 2 let v ceně, na vyžádání, maximální počet osob nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.
V apartmánovém době neprobíhá denně úklid, pouze závěrečný (který je v ceně).

Restaurace, bary, stravování

polopenze plus: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.), odpoledne (15-16 h.) káva, čaj a zákusek. Večeře formou bufetu (18.30-20.30 h.) včetně vybraných nealkoholických nápojů. Služby jsou platné v den příjezdu od 15 h., v den odjezdu do 10 h. Nošení pásku polopenze plus je během pobytu povinné.

Fitness a lázně

wellness zóna (cca 450 m2): krytý bazén (10 x 4 m, 8-21 h.). Sauna, sanarium, vířivka, parní lázeň, infrakabina, zážitkové sprchy, odpočívárny (15-20 h.). Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

fitness (7-21 h.). Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí.
Pro rodiny: dětská herna.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading