facebook
Marco Polo - Hotel Coco De Mer & Black Parrot Suites Praslin -

Hotel Coco De Mer & Black Parrot Suites Praslin


Fotogalerie


O hotelu

Tento 4* hotel nabízí svým klientům klid, kvalitu, nádhernou exotickou zahradu přímo u krásné pláže Indického oceánu, výhledy na okolní ostrovy se západem slunce a množství výletů do zalesněných hor ostrova.

Lokalita

Na ostrov Praslin se dostanete z hlavního letiště Mahe hydrojetem nebo lodí. Hotel je lemován několika malými plážemi, které jsou součástí zálivu Anse Bois de Rose.

Popis pokojů

Můžete vybírat z pokojů typu standard, superior a junior suite. Junior suite jsou pouze pro dospělé, naopak v pokojích standard a superior se mohou ubytovat rodiny s dětmi.

Všechny pokoje jsou moderně a vkusně vybaveny, ve všech pokojích je klimatizace, koupelna s vanou, stropní větrák, telefon, satelitní TV, konvice na přípravu kávy a čaje, minibar, fén, balkon či terasa, všechny pokoje jsou orianetované k moři.

Děti do 14 let se mohou ubytovat v pokojích standard a superior.

Restaurace, bary, stravování

Stravování je zde se snídaní, můžete si koupit večeře.
Bar a restaurace Mango u bazénu nabízí obědové menu a večerní menu a la carte.
V restauraci Hibiscus se podávají večeře bufetovou formou, odtud je překrásný výhled na oceán.

Aktivity v hotelu a okolí

Exotická vegetace, včetně vzácných druhů palem, exotické ptactvo, od listopadu do března můžete vidět želvy, jak zda na pláži kladou vajíčka, co se týče přírody, je zde pobyt opravdu exotický. Ranní výjižďka lodí s rybáři pro vás bude také zážitkem.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading