facebook
Marco Polo - Výlet do horského ráje Alila Jabal Akhdar -

Výlet do horského ráje Alila Jabal Akhdar

Tento horský hotel je ideální v kombinaci s pobytovým zájezdem s hotelem u moře. Po několika slunečných dnech strávených na pláži zcela jistě uvítáte mírnější teploty, kouzelné prostředí hor a vynikající hotelové služby.
Terénním autem vás dopravíme do Alila Jabal Akhdar, hotelového ráje nacházejícího se v nadmořské výšce 2 000 m n. m., kde strávíte 2 noci.
Výhled na pohoří Al Hajar vytváří romantickou atmosféru. Resort se skládá z luxusních vil s vlastním bazénem nebo z apartmá s balkonem a výhledem na pohoří.
Přátelská atmosféra, špičkové služby a absolutní klid horského prostředí... toto místo budete stěží opouštět.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází v pohoří Jabal Akhdar v nadmořské výšce 2 000 m n. m.
Pohoří Jabal Akhdar je součástí horského hřebenu Al-Hajar, který dosahuje délky 300 kilometrů od severozápadu k jihovýchodu. Od pobřeží, omývaného Ománským zálivem, je vzdálen 50 až 100 kilometrů. Jedná se o jednu z nejpůsobivějších oblastí Ománu. Od hlavního města Muscat je vzdálen 150 kilometrů.
Rezort poskytuje luxusní vily s vlastním bazénem nebo apartmá s balkonem a výhledem na pohoří Al Hajar.

Lokalita

Území je z většiny pokryto pouští. Ve výše položených oblastech dosahuje množství srážek 300 mm, což stačí pro růst keřů a stromů a k podpoře zemědělství. Právě zemědělství je oním dárcem názvu pro tyto hory. Studená léta zajišťují návštěvníkům čerstvý vzduch. Oblast je od Nizwy vzdálena 2 hodiny jízdy. Známou se stala díky pěstování různorodých zemědělských plodů - granátových jablek, meruněk, broskví a ořešáků a pěstování květin, například růží. Tyto květiny mohou vyrůst jen na tomto místě zálivu, díky zdejšímu specifickému klimatu, způsobenému vysokou nadmořskou výškou.

Popis pokojů

Luxusní vily s vlastním bazénem nebo apartmá s balkonem a výhledem na pohoří Al Hajar. Všechny prostory hotelového resortu jsou klimatizované. Vily i apartmá mají satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a balkon nebo terasu. Koupelny jsou vybaveny vanou i sprchou, luxusními toaletními potřebami Spa Alila a měkkými župany.

Restaurace, bary, stravování

V restauraci Juniper si můžete vychutnat pokrmy výborné kvality ať už formou bufetu nebo á la carte. 

Fitness a lázně

Zasportovat si můžete v moderně vybaveném fitness centru a zarelaxovat ve wellness SPA Alila.

Aktivity v hotelu a okolí

Místo je vhodné pro celou řadu denních aktivit, včetně pěší turistiky, cykloturistiky, jógy... Užít si také můžete piknik ve vádí - koryto řeky nebo potoka plnící se vodou v období dešťů. Při výletu do vesnice okusíte pravou ománskou pohostinnost.


Proč si vybrat tento hotel

  • Zažít trochu adrenalinu můžete na ferratě, která se nachází přímo pod hotelem.

  • Hotel pořádá pro milovníky hor treky do okolí.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading