facebook
Marco Polo - Residence Leierhof -

Residence Leierhof

Dolomiti Superski
Gitschberg Jochtal
Rodeneck


Fotogalerie


O hotelu

Nově kompletně renovovaná rezidence je součástí rodinné farmy Leierhof, díky čemuž je např. možné setkat se na čerstvém horském vzduchu se zvířaty či ochutnat lahodné domácí produkty. Ve dvou budovách se nachází celkem 15 luxusních apartmánů, recepce, lyžárna, a wellness zóna (viz níže). Wi-Fi připojení je zdarma. 

Lokalita

Velmi klidná venkovská poloha v části Gifen u městečka Rodeneck. Cca 600 metrů od farmy je partnerský hotel Rosenheim, jehož služby mohou hosté využívat (např. restaurace). Vzdálenost od dolní stanice lanovky je vyvážena polohou v srdci přírody a zastávkou skibusu téměř u budovy.

Info pro lyžaře
Lanovka: spodní stanice Mühlbach cca 4,5 km,
Skibus: cca 50 m

Vzdálenost z Prahy: cca 615 km, 6 hodin 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 7 hodin

Popis pokojů

Všechny apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC, balkon nebo terasu, SAT TV, fén, trezor, myčku na nádobí a troubu nebo mikrovlnku. Apartmány jsou prostorné a luxusně zařízené. Velikost a rozložení apartmánů je na vyžádání, maximální kapacita největšího apartmánu je 7 osob.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy.
Na místě je ale možnost doobjednání snídaní, večeří a lokálních potravin a produktů. Snídaně a večeře jsou v cca 600 metrů vzdáleném hotelu Rosenheim. Snídaně je možné objednat jako donáškovou službu přímo do apartmánu. Ceník na vyžádání v CK.

Fitness a lázně

Wellness zóna Foenum: v prosinci 2018 otevřená relaxační zóna, ve které se nachází senná sauna, ledová fontána a relaxační místnost s panoramatickým výhledem.

Aktivity v hotelu a okolí

Děti
Dětský koutek, hospodářská zvířata a prostředí přátelské k rodinám a dětem. Děti mají dostatek prostoru na hraní a zkoumání. Vybavení pro děti na místě zdarma.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 10€/noc (na vyžádání, platba na místě).

Sleva na skipasy při koupi skipasů přes naší CK po celou sezonu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading