facebook
Marco Polo - Hotel Zanker S22 -

Hotel Zanker S22


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel s 50 pokoji, přijímací hala s recepcí, 2 společenské místnosti, restaurace, hotelový bar, výtah, kavárna, rozsáhlá zahrada (cca 7000 m2) s lehátky a slunečníky. WiFi připojení v celém hotelu zdarma. Vstup zdarma do hotelové části u jezera (cca 20 000 m2), koupací molo. 

Lokalita

v blízkosti jezera (cca 150 m), centrum Döbriachu s nákupními možnostmi, restauracemi a bary cca 900 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 540 km, 6 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 525 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů

pokoje jsou příjemně vybaveny a disponují vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, TV, WiFi připojením, pokojovým trezorem a balkonem.

  • Jednolůžkové pokoje typ Romantik: rezervovatelné i pro 1 dosp. a 1 dítě do 15,99 let. Dvoulůžková postel.
  • Dvoulůžkové pokoje typ Romantik: cca 22 m2, dvoulůžková postel a přistýlka (dle obsazenosti pokoje).
  • Dvoulůžkové pokoje typ Mirnockquelle: cca 27 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka nebo přistýlky (dle obsazenosti pokoje).
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (8-10 h.), každou neděli snídaně se sektem. 16-17 h. snack, zákusek, káva a čaj formou bufetu (pozor, není jiná forma jídla přes poledne, až tato odpolední svačina). Večeře formou výběru z menu o 4 chodech nebo bohatého bufetu (vyžadováno vhodné oblečení), různé tematické bufety, 1x týdně slavnostní večeře. Dětské menu a dětská zmrzlina. Nealkoholické nápoje, pivo a víno 8-23 h., místní a mezinárodní alkoholické nápoje 16-23 h. (pálenky, whiskey, longdrinky, koňak, aj.). 

Fitness a lázně

krytý bazén (5 x 10 m) s přístupem na louku s lehátky, sauna a parní lázeň. Za poplatek: solárium, kosmetické procedury a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

Vstup zdarma do hotelové části u jezera (cca 20 000 m2), 1x týdně průvodcované túry, venkovní stolní tenis. Za poplatek: zapůjčení elektrokol, 4 tenisové kurty (cca 200 m), minigolf, rybaření, surfování, vodní lyžování a další vodní sporty. 20% sleva na green fee na golfovém hřišti Milstätter See nebo Bad Kleinkirchheim. 
Pro rodiny: bohatý program pro rodiny s dětmi (částečně za poplatek), dětské hřiště a herna. Vybavení pro nejmenší k zapůjčení dle dostupnosti (nosítka, koš na plínky, ohřívačka lahví). Hlídání nejmenších za poplatek: cca 18 €/hod.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading