facebook
Marco Polo - Africa Safari Serengeti Ikoma (4*) -

Africa Safari Serengeti Ikoma (4*)

Národní park Serengeti patří k perlám tanzanské turistiky. Díky tomu, že jeho území patří do území, přes které migrují pakoně a zebry v rámci tzv. Velké migrace, můžete v určitých obdobích zažít v Serengeti úchvatné setkání s obrovskými stády pakoňů, zeber a antilop. Ale i v období, kdy jsou tato stáda v Keni (od poloviny července do konce září), určitě stojí za to do Serengeti se vydat. Spousta predátorů, velkých antilop, slonů a další zvěře vás určitě uspokojí.

Řetězec Africa Safari Lodges je jeden z velmi dynamicky se rozvíjejících se safari řetězců, který přesně reflektuje potřeby současných cestovatelů a vybírá pro svá zařízení zajímavá místa. Africa Safari Serengeti Ikoma je na okraji parku, mezi Seronouu, Grumeti a Ikorongo, vyhlášenými územími.


Fotogalerie


Lokalita

Mezi oblastí Seronera, Grumeti a Ikorongo.

Popis pokojů

Africa Safari Serengeti Ikoma nabízí dva druhy ubytování - jednoduché safari stany a safari comfort stany.  Marco Polo Int. používá pro své klienty pouze safari comfort stany. Ty jsou vybavené kvalitním nábytkem, koupelnou, moskytiérou,  možností dobíjení mobilů a kamer.
 

Restaurace, bary, stravování

Naši klienti mají v lodži plnou penzi. Ta je podávána v resturaci. Jinak je k dispozici bar a večer i ohniště se sezením.

Fitness a lázně

Pro hosty jsou k dispozice masáže (za poplatek) 


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá poloha na severozápadě parku Serengeti, jen 300 metrů od vstupní brány parku.
  • Nedaleko je řeka Grumeti, vyhlášená především výskytem leopardů.
  • Území kolem Africa Safari Serengeti Ikoma je migračním koridorem pro pakoně a zebry během tzv. Velké migrace.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading