facebook
Marco Polo - Breathless Montego Bay Resort & Spa - All Inclusive -

Breathless Montego Bay Resort & Spa - All Inclusive

Breathless Montego Bay Resort Spa - All Inclusive *****

Vychutnejte si úžasnou dovolenou v moderním pětipodlažním rezortu pouze pro dospělé (minimální věk 18+). Od živé zábavy, gurmánských zážitků, nekonečného odpočinku na písečných plážích, koupání v moři až po komfort pětihvězdičkového hotelu, to vše se postará o vaší nezapomenutelnou dovolenou v karibském ráji.


Fotogalerie


O hotelu

Breathless Montego Bay Resort & Spa se nachází uprostřed mořského parku Montego Bay, 10 minut od bulváru Hip Strip a v sousedství dvou resortů a lázní Secrets. Montego Bay je nejnavštěvovanější jamajskou turistickou destinací a v blízkosti resortu nabízí mnoho zajímavostí včetně golfových hřišť světové úrovně, obchodů v Hip Stripu, vodopádů a plantáží cukrové třtiny, kde se poprvé destiloval jamajský rum, včetně legendární Rose Hall. Najděte svůj vlastní rytmus a ciťte se v Breathless Montego Bay více než dobře.
Program UNLIMITED-LUXURY® zahrnuje: 
* neomezený přístup ke gurmánským à la carte restauracím bez nutnosti rezervace
* neomezené množství vybraných koktejlů a prémiových lihovin podávaných v elegantních barech, salóncích, jídelnách a u bazénů
* neomezené množství přírodních ovocných šťáv a nealkoholických nápojů
* denně obnovovaný minibar s nealkoholickými nápoji, džusy, balenou vodou a pivem
* celodenní i noční zábava s bazénovými party, vodními sporty, tematickými večírky a mnoho dalšího

Lokalita

Breathless Montego Bay se nachází pouhých 4,5 km od mezinárodního letiště Sangster a 3 km od slavného "Hip Stripu". Tento ultramoderní resort, který se nachází na klidném místě, nabízí úchvatný výhled na záliv a okolní hory a leží přímo před mořským parkem Montego Bay s nádherným šnorchlováním.

Popis pokojů

Breathless Montego Bay nabízí 150 mimořádně elegantních a luxusních apartmánů s nejmodernějšími technologiemi, které jsou pečlivě navrženy tak, aby předčily očekávání, s úžasným výhledem na hory a záliv, zařízenými soukromými balkony a terasami, skleněnými dveřmi od podlahy až ke stropu, nádhernými mramorovými koupelnami a dalšími prvky.

Všechna apartmá nabízejí následující vybavení: 
* soukromá terasa nebo balkon
* klimatizace
* telefon s přímou volbou
* bezplatné WiFi připojení
* Televizor s plochou obrazovkou a úhlopříčkou 60"
* kávovar
* luxusní toaletní potřeby
* fén
* elektronické ovládání osvětlení a závěsů
* denně doplňovaný minibar
* služby komorníka (Xhale Club Junior Suite a vyšší kategorie pokojů)

typy pokojů: 
- Allure Juior Suite Tropical View (výhled do zahrady): 49 m2, jedno manželské lůžko nebo dvě dvoulůžka, max. obsazenost 3 osoby
- Allure Junior Suite Ocean View (výhled  na moře): 49 m2, jedno manželské lůžko nebo dvě dvoulůžka, max. obsazenost 3 osoby
- Xhale Club Junior Suite Ocean View (výhled na moře): 49 m2, jedno manželské lůžko nebo dvě dvoulůžka, max. obsazenost 3 osoby
- Xhale Club Junior Suite Swim Up (výhled do zahrady): 49 m2, jedno manželské lůžko nebo dvě dvoulůžka, max. obsazenost 3 osoby
- Xhale Club Master Suite Ocean View (výhled na moře): 102 m2, jedno manželské lůžko, max. obsazenost 2 osoby
- Xhale Club Master Suite Swim Up (výhled do zahrady): 102 m2, jedno manželské lůžko, max. obsazenost 2 osoby
- Xhale Club Presidental Suite (výhled na moře): 150 m2, jedno manželské lůžko, max. obsazenost 2 osoby

Restaurace, bary, stravování

Využijte neomezený přístup do šesti restaurací s jedinečnými kulinářskými zážitky bez nutnosti rezervace.
Hosté hotelu Breathless Montego Bay mají k dispozici dalších možnosti stravování v sousedních hotelech Secrets Wild Orchid a Secrets St. James. Pět barů a salonků, včetně jediného střešního bazénu a baru v Montego Bay, nabízí neomezené množství prémiových vín, lihovin a piva. V plážovém klubu Breathless můžete posedět se skleničkou a pozorovat kouzelný západ slunce ve vlnách nekonečného oceánu. 

Fitness a lázně

LÁZNĚ SECRETS SPA BY PEVONIA®
Prvotřídní lázeňské centrum se nachází v sousedních hotelech Secrets Wild Orchid a Secrets St. James. Nechte své tělo hýčkat masážemi všech druhů od skutečných odborníků, odpočiňte si v sauně nebo v klidné zahradě s možností cvičení jógy, k dispozici je Zen Beauty salon, kadeřnický salon, hydromasážní sprchy i bar s čerstvým ovocem. 

FITNESS CENTRUM (v sousedních hotelech Secrets Wild Orchid a Secrets St. James)
otevřeno od: 6.00 - 20.00
- běžecké pásy
- rotopedy
- posilovací stroje

Aktivity v hotelu a okolí

Jen kousek od pobřeží si hosté mohou užít mimořádné šnorchlování a potápění v Montego Bay Marine Park v podmořském národním parku s klidnou a čistou vodou. V resortu je možné vyzkoušet nepřeberné množství vodních sportů, zajet si zahrát golf nebo si vybrat některý ze speciálních romantických pobytů. 


Proč si vybrat tento hotel

  • Exkluzivní přístup k jedinému střešnímu bazénu v Montego Bay s barem Altitude Rooftop Bar a s nádherným 360° výhledem na hory, oceán a záliv
  • V okolí mořského parku Montego Bay, Jamajky, prvním a zcela podmořským národním parkem s chráněnými plaveckými oblastmi a mimořádným šnorchlováním.
  • Každé apartmá nabízí soukromý balkon nebo terasu s vířivkou
  • Ultra elegantní design resortu s nejmodernějšími technologiemi
  • Jen 10 minut od slavného "Hip Stripu" v Montego Bay a 15 minut od mezinárodního letiště Sangster.
  • Nebeský most spojuje Breathless Montego Bay s resorty Secrets Wild Orchid a Secrets St. James, kde mají hosté plný přístup ke všem službám.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading