facebook
Marco Polo - Insight Resort Ahangama 3* -

Insight Resort Ahangama 3*


Fotogalerie


O hotelu

Nabízíme vám jedinečnou příležitost propojit se s místní komunitou a porozumět kultuře místních lidí prostřednictvím pohodové komunice. Oslovení místních obyvatel a mládeže je myšlenkou podpory přátelství s hosty resortu a zároveň zachování kultury jižní Srí Lanky. Plážový resort "Insight" se snaží nabídnout koncept interaktivní dovolené prostřednictvím nabízených produktů a služeb. Jsme malý hotel s 50 pokoji. Usměvavý a přátelský tým 86 zaměstnanců v insight resortu je vám k dispozici 24 hodin denně. Stay at Insight je řada zážitků.

Proč se resort jmenuje "INSIGHT" ?
Je to proto, že cílem majitelů je poskytnout vám pohled na způsob života na jihu Srí Lanky prostřednictvím interakce s místní komunitou.

Lokalita

Ahangama je vesnice hluboko na jihu Srí Lanky. Malá rybářská komunita známá svými rybolovnými technikami. Insight, letovisko s nádhernou pláží, která cestujícím nabízí útěk od rušného městského života. Doba jízdy na Insight z hlavního mezinárodního letiště Bandaranayke je přibližně 2 hodiny a 19 minut. A z nového mezinárodního letiště Mattala Rajapaksa to také trvá přibližně 1 hodinu a 31 minut.

Popis pokojů

Hotel má několik druhů pokojů, které svou cenou uspokojí i mladé lidi, kteří nemají příliš mnoho peněz. Ale naše ck nenabízí pokoje Budget a Standard, protože jsou velmi prostě vybavené a nemají ani balkon ani terasu. Ovšem na trhu najdete hotel Insight v nabídce několika kanceláří bez udání toho, jaký pokoj je v nabídce. Doporučujeme se zeptat, protože můžete na místě být potom zklamáni.

Pokoje typu DELUXE odpovídají kvalitě 3* hotelu. Mají balkon s výhledem na moře, jejich rozměr je 38 m2 a jsou vybaveny minibarem (obsah za příplatek), sejf, klimatizaci, varnou konvici (káva a čaj), satelitní TV, fén.

Fitness a lázně

Srí Lanka je spojena s ayurvedou a většina hotelů nabízí možnost masáží a terapií. I hotel Insight má malé ayurvedové středisko, kde si můžete užít tradiční relaxační metody. Navíc hotel pořádá svočení jógy a kurzy jógy.


Proč si vybrat tento hotel

  • Pro ty, kdo hledají autentickou Srí Lanku, je hotel Insight správným místem.
  • Příjemná pláž a pokoje Deluxe, které mají balkony s výhledem na moře.
  • Velmi dobrá kuchyně a příjemný personál
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading