facebook
Marco Polo - Mango House Seychelles -

Mango House Seychelles


Fotogalerie


O hotelu


Na jihu hlavního ostrova Mahe nalezntete tento krásný resort, přímo na pobřeží a s přístupem k anse Aux Poules Bleues - akváriu divů. 41 pokojů s výhledem na moře, stylově a velmi vkusně zařízených. Můžete si vybrat z pěti restaurací, hotel je vyhlášený výbornou kreolskou kuchyní. Relaxovat můžete nejen na pláži, ale můžete vyzkoušet i místní Spa.

Popis pokojů


Pokoj premium ocean view:
45 m čtverečních, balkon s výhledem na oceán, Wi-fi, konvice na přípravu kávy a čaje, max. 2 dospělí.

One bedroom beach house suite:
90 m čtverečních, ložnice a obývací pokoj s jídelním stolem, na terase pohovka na odpočinek, konvice na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, výhled na oceán, max. 3 dospělí.

One bedroom cliff house suite with ocean view:
94 m čtverečních, ložnice a obvývací pokoj s jídelním stolem, Wi-Fi, výhled na oceán z terasy, kde je i pohovka, konvice na přípravu kávy a čaje, max. 3 dospělí.

Bay house family connecting room:
115 m čtverečních, dva propojiené pokoje, s velkou teasou či balkonem, s výhledem na oceán, Wi-Fi, konvince na kávu a čaj, max. 4 dospělí.

Další možnosti ubytování, s výběrem konktrétního pokoje vám rádi poradíme:
One bedroom bay house suite s bazénem, Two bedroom cliff house panorama suite, Three bedroom bay house s bazénm, Three bedroom ocean house s bazénem, Four bedroom ocean house s bazénem

Restaurace, bary, stravování

Zdejší restaurace jsou vyhlášené svoji výbornou kuchyní, je zde celkem 5 restaurací a barů, vybírat můžete jak z místní kreolské, tak italské či japonské kuchyně, ta vás okouzlí mnoha variantami červstého sushi. Milovníci mořských plodů si zde přijdou na své. V barech můžete ochutnat místní koktejly a džusy z tropického ovoce, ale i místní rumy či jen tak posedět v baru u bazénu či na pláži.Fitness a lázně


V hotelu Mango house jsou tři bazény, hlavní bazén, který má tvar oka, je v centru dění, další dva bazény jsou v klidnější části s výhledem na oceán.
Na pláži si můžete půjčit např. vodní skůtr nebo zkusit paddleboard, kajak či jízdu na banánovém člunu. Díky vzácným korálům je zde šnorchlování a potápění opravdu zajímavé.
V hotelu je také fitness, můžete si domluvit svého trenéra nebo vyzkoušet nějakou organizovanou hodinu cvičení pořádanou hotelem.
Stejně tak můžete zajít relaxovat do wellness centra nebo navštívit beauty salon.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading