facebook
Marco Polo - Hotel Digon -

Hotel Digon

Dolomity
Val Gardena
Ortisei / St. Ulrich


Fotogalerie


O hotelu

Malý rodinný hotel s 24 pokoji. V hotelu je vstupní prostor s recepcí, bar, jídelna, výtah a Wi-Fi připojení zdarma. Pro odpočinek a relax je hostům k dispozici zahrada s trávníkem, lehátky a slunečníky. Hotel je certifikovaným hotelem horské cyklistiky - Mountain Bike Holidays. Přímo v hotelu lze zapůjčit horská kola i elektrokola a je zde i průvodce pro výlety na kolech.

Lokalita

Hotel se nachází v srdci turisticky významného a překrásného údolí Val Gardena. Leží v kopci nad městečkem (v cca 1250 m n. m.) a nabízí tak panoramatický rozhled po okolí. Centrum Ortisei a dolní stanice lanovek (např. Seceda a Seiser Alm/Alpe di Siusi) jsou cca 2 km od hotelu. Přímo u hotelu je zastávka autobusu.

Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 715 km, 7 hodin

Popis pokojů

  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 22 m2, renovované. Manželské dvoulůžko (postele lze oddělit) a možnost jedné přistýlky formou rozkládací pohovky. Dále WC, sprcha, balkon, fén, telefon, sat. TV, rádio, trezor, Wi-Fi a posezení.
  • Suite: cca 25 m2, pro 2-5 osob. Dvě oddělené ložnice nebo 1 ložnice a 1 obývací ložnice. Manželské dvoulůžko (postele lze oddělit) a možnost až tří přistýlek formou rozkládací pohovky (v případě dvou oddělených ložnic jsou 2 ze 3 přistýlek běžné postele). Dále WC, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa, fén, telefon, televize, sat.TV, rádio, trezor, Wi-Fi a posezení.
Dětská postýlka na vyžádání v CK a za poplatek 15€/noc (platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze
Bohatý snídaňový bufet a večeře formou čtyřchodového menu se salátovým bufetem a bufetem s předkrmy. Každý týden různé tematické večery, 1x týdne večer s aperitivy.

Fitness a lázně

Hosté hotelu mají vstup zdarma na veřejné koupaliště v St. Ulrich - Ortisei.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní tenis, stolní fotbal, zapůjčení kvalitních horských kol přímo v hotelu, karta Mobil Card (veřejná doprava v celém Jižním Tyrolsku zdarma), karta Val Gardena Active (týdenní aktivní program, např. průvodcované túry, nordic walking, různé exkurze atd.). Vstup zdarma na veřejné koupaliště v St. Ulrich - Ortisei.

Za poplatek: zapůjčení elektrokol přímo v hotelu. Každý den možnost túry na horských kolech s průvodcem.

Pro rodiny: dětské hřiště.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading