facebook
Marco Polo - Hotel Villa Kastelruth -

Hotel Villa Kastelruth

Dolomity
Schlern
Kastelruth / Castelrotto


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Villa Kastelruth je tradičním horským hotelem, který byl postaven již v roce 1903 a v roce 2015 byl kompletně zrenovován. Dnes nabízí svým hostům elegantní a stylový interiér s prosvětlenými salonky, společenskou místnost, čítárnu, jídelnu s bufetovým salonkem, bar s posezením, sluneční terasu, výtah a wellness zónu (viz popis níže). WiFi připojení je v hotelu zdarma. 

Lokalita

Hotel se nachází v krásném prostředí přírodního parku Schlern, v těsné blízkosti údolí Val Gardena. Leží přímo v historickém centru obce Kastelruth / Castelrotto (cca 1 050 m n. m.). Lanovka na Seiser Alm/Alpe di Siusi je cca 4 km od hotelu, autobusová zastávka je přímo u budovy. Cca 5 km od hotelu je golfový klub St.Vigil/Seis (osmnáctijamkové hřiště, Driving Range a golfová škola). Nádraží Brixen je cca 18 km, vlakové nádraží Bolzano pak cca 25 km od hotelu (na hotelu je možné za poplatek zarezervovat transfer z nádraží).
 
Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 715 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 660 km, 6 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Ve všech pokojích je WC, sprcha, fén, sat. TV, pokojový trezor, WiFi připojení, kosmetické zrcátko a župany + pantofle do wellness:

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 19 m2, pro 2 osoby.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 25 m2, dřevěná podlaha, možnost až 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, některé s balkonem.
Dětská postýlka pro děti do 2,99 let na vyžádání v CK a za poplatek 20 €/noc (platba na místě). 

Restaurace, bary, stravování

Polopenze PLUS:
snídaně formou bufetu (7:30-10:30), večeře formou výběru ze čtyřchodového menu se salátovým bufetem (18:30-21:00). Každý týden jsou v hotelu tematické večery. 
Navíc zdarma odpolední svačina se sladkostmi a ovocem (15:30-17:30) . 

Fitness a lázně

Zdarma:
wellness zóna: tyrolská panoramatická sauna, přímý vstup do zahrady s vyhřívaným venkovním bazénem (cca 14 x 4 m), biosauna a jacuzzi. Zahrada s prostorem na opalování, lehátka a slunečníky.

Aktivity v hotelu a okolí

3x týdně průvodcované túry a vycházky.

V ceně pobytu je Mobil Card (veřejná doprava v celém Jižním Tyrolsku zdarma).

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 20 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading