facebook

Almresort Nassfeld Sonnenalpe (W)


Fotogalerie


O hotelu

v létě 2022 vybudovaný 4 hvězdičkový resort s prémiovými apartmány, vybavené v alpském moderním stylu. K dispozici je lounge s recepcí, centrální místnost pro lyže - na apartmán 1 uzamykatelný depot. K dispozici pračka a sušička za poplatek.

Lokalita

top poloha, přímo uprostřed lyžařského světa, v nadmořské výšce 1550 m. Sjezd na lyžích možný až k/od hotelu. Resort leží přímo u lyžařské školy. Malý obchod, a-la-carte restaurace a půjčovna lyží cca 100m.

Vzdálenost z Prahy: cca 550 km, 7 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 560 km, 6 hodin a 5 minut

Popis pokojů

3 pokojový apartmán Enzian Lodge: cca 50 m2, pro až 4 osoby, obývací kuchyně (myčka nádobí, 4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso, rychlovarná konvice, toustovač, chladnička s mrazákem, hrnce a pánve, talíře, skleničky a příbory), posezení, sat. TV, ložnice s dvoulůžkovou postelí, ložnice s patrovou postelí (90x200 cm - vhodná i pro dosp.), velká koupelna se sprchou, finskou saunou, samostatné WC, balkon.
4 pokojový apartmán Eulfenia Lodge: cca 105 m2, pro až 8 osob, obývací kuchyně (myčka nádobí, 4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso, rychlovarná konvice, toustovač, chladnička s mrazákem, hrnce a pánve, talíře, skleničky a příbory), posezení, sat. TV, 2 ložnice s dvoulůžkovou postelí, ložnice s patrovou postelí (90x200 cm - vhodná i pro dosp.), 3 koupelny se sprchou a WC, 1x finská sauna, balkon.

Restaurace, bary, stravování

bez stravy.

Aktivity v hotelu a okolí

fitness s moderními kardio přístroji.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading