facebook
Marco Polo - California by Aycon  5* -

California by Aycon 5*


Fotogalerie


Lokalita

Pláž Svatý Štěpán je nádherný kousek přírody, který snadno očaruje každého návštěvníka. Nachází se v malebném prostředí Jaderského pobřeží s úchvatným výhledem na širé moře a nekonečnou oblohu. Je to místo, kde se setkávají modrá voda a zlatý písek, tvořící dokonalou symbiózu přírodní krásy Černé Hory.
Pláž je obklopena strmými útesy a klidným pobřežím, což jí dodává neopakovatelnou atmosféru klidu a soukromí. Přírodní úkazy jako majestátní skalní útvary a příboj, který se láme o skály, zde vytvářejí fascinující scény a připomínají sílu a nespoutanost přírody. Voda je průzračná a osvěžující, láká k ponoření a plavání. Je to jako vstoupit do zázračného světa, kde se člověk může zbavit všech starostí a naplnit svou duši energií.
Pokud máte rádi vodní sporty, pláž Svatý Štěpán je pro vás ideálním místem pro surfování, potápění nebo jachting. Na pláži se nachází také malebné plážové bary a restaurace, které nabízejí chutnou a osvěžující gastronomii. Můžete si tu dopřát vynikající mořské plody, svěží koktejly a užívat si slunce na pohodlných lehátkách.
Pláž Svatý Štěpán je místo, kde si můžete užít krásu přírody, relaxovat a načerpat novou energii. Sem se člověk rád vrací, aby si znovu užil tu neopakovatelnou magii lokality.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybavené stylovým kvalitním nábytkem. K vybavení patří klimatizace, fén, satelitní TV, minibar, sejf a varná konvice, 
Malý standard pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 18 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby.  K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.
Standard pokoj s výhledem na hory  (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.
Superior pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel nebo dvě lůžka - vhodný pro 2 osoby, které si přejí spát na oddělených lůžkách. K pokoji patří balkón se stolečkem a židličkami.
Premium pokoj s výhledem na moře - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj nemá balkón, ale francouzské okno směrem na pláž a moře.
Deluxe pokoj s výhledem na moře -  24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.
Rodinný pokoj s výhledem na moře - 38 m2 - pokoj má k dispozici dvě tzv. Qeen lůžka (menší než běžná manželská postel, cca 1,5 běžné postele pro jednu osobu) - Pokoj vhodný až pro 4 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.
Junior Suite s výhledem na hory - 36 m2 - pokoj má jednu manželskou postel a rozkládací gauč = je vhodný maximálně pro 3 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Restaurace, bary, stravování

S exkluzivní polohou pár kroků od pláže a krásným výhledem na poloostrov Sveti Stefan najdete gastronomickou restauraci California.
Restaurace je rozdělena na dvě jídelny s vnitřním prostředím pro 70 hostů a exkluzivní terasou s výhledem na pláž, která pojme 40 hostů. Jídelní lístek se skládá jak z mezinárodní kuchyně, tak z jídel inspirovaných touto zvláštní oblastí podél pobřeží Jaderského moře.
Snídaně je servírována formou bufetu a obědy a večeře jsou na výběr a la carte.

Aktivity v hotelu a okolí

Máme vlastní soukromou pláž věnovanou našim hotelovým hostům. Vstup na pláž spolu s veškerým příslušenstvím (slunečníky, osušky, lehátka) je pro naše hosty zdarma.

Černá Hora je víc než jen špičková plážová destinace. Chcete objevovat nádherné historické a kulturní památky Černé Hory? Budete mít příležitost navštívit mnoho atrakcí podél černohorského pobřeží, stejně jako pěší túry a prohlídky malebných hor a údolí řek, navštívit staleté kláštery a věnovat se adrenalinovým sportům.


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel přímo u krásné pláže
  • Pro hosty hotelu lehátka na pláži zdarma
  • Nádherný výhled na Sveti Stefan
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading