facebook
Marco Polo - California by Aycon  5* -

California by Aycon 5*


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybavené stylovým kvalitním nábytkem. K vybavení patří klimatizace, fén, satelitní TV, minibar, sejf a varná konvice, 

Malý standard pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 18 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby.  K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Standard pokoj s výhledem na hory  (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Superior pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel nebo dvě lůžka - vhodný pro 2 osoby, které si přejí spát na oddělených lůžkách. K pokoji patří balkón se stolečkem a židličkami.

Premium pokoj s výhledem na moře - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj nemá balkón, ale francouzské okno směrem na pláž a moře.

Deluxe pokoj s výhledem na moře -  24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.

Rodinný pokoj s výhledem na moře - 38 m2 - pokoj má k dispozici dvě tzv. Qeen lůžka (menší než běžná manželská postel, cca 1,5 běžné postele pro jednu osobu) - Pokoj vhodný až pro 4 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.

Junior Suite s výhledem na hory - 36 m2 - pokoj má jednu manželskou postel a rozkládací gauč = je vhodný maximálně pro 3 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Restaurace, bary, stravování

S exkluzivní polohou pár kroků od pláže a krásným výhledem na poloostrov Sveti Stefan najdete gastronomickou restauraci California.
Restaurace je rozdělena na dvě jídelny s vnitřním prostředím pro 70 hostů a exkluzivní terasou s výhledem na pláž, která pojme 40 hostů. Jídelní lístek se skládá jak z mezinárodní kuchyně, tak z jídel inspirovaných touto zvláštní oblastí podél pobřeží Jaderského moře.

Snídaně je formou bufetu a obědy a večeře jsou a la carte.

Aktivity v hotelu a okolí

Máme vlastní soukromou pláž věnovanou našim hotelovým hostům. Vstup na pláž spolu s veškerým příslušenstvím (slunečníky, osušky, lehátka) je pro naše hosty zdarma.

Černá Hora je víc než jen špičková plážová destinace. Chcete objevovat nádherné historické a kulturní památky Černé Hory? Budete mít příležitost navštívit mnoho atrakcí podél černohorského pobřeží, stejně jako pěší túry a prohlídky malebných hor a údolí řek, navštívit staleté kláštery a věnovat se adrenalinovým sportům.


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel přímo u krásné pláže
  • Pro hosty hotelu lehátka na pláži zdarma
  • Nádherný výhled na Sveti Stefan
  • Výborné výchozí
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading