facebook
Marco Polo - Beyond Resort Khao Lak 4* - ADULTS ONLY -

Beyond Resort Khao Lak 4* - ADULTS ONLY

Resort se 177 vilami je postavený na rozsáhlém pozemku přímo u pláže. Hotel je uzavřený dětem do 12 let a přistýlky lze umístit pouze do nižších kategorií vil a pouze jednu v každé vile. Díky tomu má vaše dovolená zaručený klid a relaxaci. Zvlášť, když si vyberete některou z vil typu Elite, které mají svá vlastní uzavřená území.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Beyond Resort Khao Lak je sice „jen“ 4* hotel, ale velikostí pokojů, kvalitou servisu a konceptem Adults only určitě tuto kategorii přesahuje. Poměr cena-výkon je tu rozhodně velmi dobrý.

Lokalita

Pobřežní letovisko Khaolak (Khao Lak) patří k nejoblíbenějším střediskům náročnou klientelou. Dlouhá písčitá pláž a Andamanské moře zaručují skvělou odpočinkovou dovolenou. V dosahu máte několik golfových hřišť a malých středisek s restauracemi a obchůdky.

Popis pokojů

Palm Villa Garden Wing – 64 m2
Vily jsou umístěny v zadních částech areálu a mají k moři cca 150-200 metrů. Každá vila má příjemnou terasu se stolkem a křesílky, klimatizaci a kvalitní interiér. Pro náročnější klienty raději doporučujeme vyšší kategorii pokoje, alespoň Palm Villa Premiér – je mnohem blíže k moři, má varnou konvici nebo kávovar, minibar a DVD player a na terase lehátko.
V Palm Villa Garden Wing lze přidat přistýlku.

Palm Villa Premiér – 64 m2

Vila je rozměrově podobná předchozí kategorii, ale její vybavení je významně lepší a její poloha k moři je vhodnější. – je mnohem blíže k moři, má varnou konvici nebo kávovar, minibar a DVD player a na terase lehátko a stoleček se křesílky.
V Palm Villa Premiér lze přidat přistýlku.

Palm Villa Elite with Jacuzzi – 78 m2
Všechny vily této kategorie mají zajištěné 100% soukromí. Mají svůj uzavřený prostor se zahrádkou a velmi příjemně uspořádanou vilu, včetně velké koupelny a šatny. K vybavení patří kávovar, minibar, klimatizace a velké odpočinkové lůžko na terase. Kdo hledá soukromí a klid, je pro něj tato vila správnou volbou.

Palm Villa Elite with Pool – 78 m2
Koncept privátního prostoru je stejný jako u vil s jacuzzi, ale jacuzzi je nahrazena privátním bazénkem. K vybavení patří kávovar, minibar, klimatizace a velké odpočinkové lůžko na terase.

Restaurace, bary, stravování

Mohlo by se zdát, že mluvit v souvislosti o tom, že je hotel dobře vybavený restauracemi, je vlastně zbytečné, protože je v Thajsku samozřejmost. A platí to i v resortu Beyond Khao Lak.
Bez ohledu na to, na co máte chuť, najdete v resortu určitě vždy něco, co vám skvělé zachutná. 4 restaurace nabízí tak široké spektrum jídel, že se i při delší dovolené nemusíte jíst nikdy stejné jídlo – thajská, asijská, ale i evropská kuchyně je k dispozici nejen v restauracích, ale dá se objednat i do soukromí vaší vily.

Fitness a lázně

Lázně, fitness centrum a škola thajské kuchyně

Aktivity v hotelu a okolí

Můžete navštívit několik národních parků, nedaleko jsou golfová hřiště.


Proč si vybrat tento hotel

  • Koncept ADULTS ONLY - hotel nepřijímá děti do 12 let.
  • Velmi prostorné a kvalitní pokoje. Nejmenší pokoj má 64 m2 !
  • Výborná kuchyně.
  • Velmi příjemná dlouhá písčitá pláž.
  • Vily kategorie Elite mají své uzavřené území. Každá vila má naprosté soukromí.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading