facebook
Marco Polo - Dreamfields Guesthouse 4* -

Dreamfields Guesthouse 4*


Dreamfields Guest House se nachází v krásném městě Hazyview v jihoafrickém regionu Lowveld Mpumalanga.

Guest House je jen 10 km od brány Phabeni do světoznámého Krugerova národního parku a jen pár kilometrů od Panorama Route s atrakcemi jako je God's Window, Pilgrim's Rest, Blyde River Canyon, tři Rondawely , Bourke's Luck Potholes a různé vodopády.


Fotogalerie


O hotelu

Hlavní dům s doškovou střechou je zasazený do krásné subtropické zahrady a opravdu vám dává ten pravý jihoafrický pocit. Prostorné patio vede k velkému bazénu, kde si hosté mohou odpočinout a ochladit se po dni stráveném prohlídkou okolí a také se odtrhnout od afrického vedra. Hosté mohou relaxovat na terase nebo na luxusních bazénových lehátkách a užívat si zahradu, která je plná množství ptáků věrných buši.

Lokalita

137 Gompou Singel
Hazyview 1242
Mpumalanga
South Africa

Popis pokojů

Dreamfields Guesthouse v Hazyview nabízí pět vkusně zařízených pokojů v přístavbě hlavní budovy, každý s vlastním soukromým vchodem, který se otevírá do bujné tropické zahrady. Tři z nich jsou pokoje Queen a další 2 jsou dvoulůžkové pokoje, které lze na požádání přeměnit na manželskou postel King. 

Vybavení - TV s plochou obrazovkou a DSTV, klimatizace/vytápění, stropní ventilátory, trezor na pokoji, zařízení na přípravu kávy/čaje, internet zdarma, fén, prostorná koupelna, soukromá terasa se stolem a židlemi


Proč si vybrat tento hotel

  • Výborná poloha pro návštěvu Krugerova národního parku a Panorama Route
  • Nedaleko letiště v Nepspruite
  • Pension je postavený v tradičním jihoafrickém stylu - tady jste opravdu v Jižní Africe.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading