facebook
Marco Polo - Aguila de Osa -

Aguila de Osa


Fotogalerie


O hotelu

Poznejte kouzlo a krásu nedotčené přírody na poloostrově Osa, na dosah národního parku Corcovado a mořské rezervace Caño Island.

Aguila de Osa je vaše bezpečné útočiště pro výlety do deštného pralesa a za mořským dobrodružstvím. Leží u ústí řeky Agujitas a otevírá se z něj nádherné panorama zálivu Drake Bay, který se nachází jen kousek od dvou nejcennějších přírodních skvostů Kostariky, národního parku Corcovado a biologické mořské rezervace na ostrově Caño.
Hotel je obklopen pulzující džunglí a poskytuje svým hostům dokonalý ekoturistický zážitek: klidný luxus a neomezené dobrodružství uprostřed nádherné přírodní kulisy.

Aguila de Osa nabízí svým návštěvníkům ubytování s nádherně zpracovanými detaily, gurmánskou tropickou kuchyni v otevřené hotelové restauraci, pohostinnost a možnost i pro ty nejodvážnější cestovatele poznat nejkrásnější přírodní dary Kostariky, přičemž se snaží splnit nejvyšší standardy udržitelného cestovního ruchu.
Aguila de Osa na poloostrově Osa překypuje divokou přírodou, kterou National Geographic nazývá "Jedno z biologicky nejintenzivnějších míst na Zemi".

Během vašich výletů a exkurzí se vám bude neustále odhalovat nepřeberné bohatství tropických rostlin, savců, hmyzu a více než 350 druhů ptáků v regionu, které vám na každém kroku odhalí novou podívanou.

Webová adresa hotelu: aguiladeosa.com

Lokalita

Poloostrov Osa, Drake Bay a národní park Corcovado. 

Popis pokojů

K dispozici jsou pokoje typu:

- Standard s výhledem na záliv Drake Bay a dokonalou kombinací prostoru, pohodlí a cenové dostupnosti nabízí tradiční ručně vyráběný nábytek, stropní ventilátory. Díky dvěma manželským postelím queen je ideální pro jednu až čtyři osoby. Prostorná koupelna je vybavena dlaždicemi, žulovými pulty, špičkovým koupelnovým příslušenstvím, sprchovým koutem a je dodávána s fénem a toaletními potřebami. Součástí pokoje je otevřené venkovní posezení, takže si můžete vychutnat rozsáhlý výhled na záliv, obklopeni pohledy a zvuky kostarického nížinného pobřežního deštného pralesa.

- Deluxe. 
Stejně jako všechny pokoje v hotelu Aguila de Osa má i pokoj Deluxe velkoryse zařízený interiér s jednou manželskou postelí velikosti king size nebo dvěma manželskými postelemi velikosti queen size, stropní ventilátory, stíněná okna ze tří stran, koupelnu s italskými dlaždicemi a žulovou deskou, stylové koupelnové vybavení a veškeré vybavení, které vám zpříjemní pobyt. Ze své soukromé terasy si v pohodlí houpací sítě nebo houpacích křesel vychutnáte nejlepší tropické ptáky i pozorování divoké zvěře. Ochlazováni mořským vánkem a ponořeni do zvuků deštného pralesa jste našli dokonalou rovnováhu pohodlí a relaxace ve světě exotických dobrodružství.

- Apartmá Junior Suite je navržen z tvrdého dřeva, je postaven s ohledem na tropy a představuje soukromou kajutu s výhledem na zátoku Drake. Vysoké stropy, čtyři vikýře otevírají strop tropickému vánku, který je umocněn stropními ventilátory a pomáhá přinášet zvuky deštného pralesa do vašeho pokoje. Pokoj je vybaven postelí velikosti king size, pohovkou a velkým křeslem a otevírá se na soukromý balkon s nádherným výhledem na záliv. Velkou koupelnu doplňují krásné italské dlaždice, žulový pult a špičkové koupelnové vybavení. Horní sprcha nabízí nádherně osvěžující kaskádu uklidňujícího oddechu od denních dobrodružství, zatímco se kocháte malebným výhledem na záliv.
Obklopí vás zvuky a pohledy deštného pralesa. Jste v Ose a všechno je v pořádku.

- Apartmá Mater Suite je prostorný soukromý bungalov, z jehož svahu je opravdu nádherný výhled na záliv Drake Bay. Apartmá je navrženo v bohatě strukturovaném dřevě a je vybaveno nádherně zpracovaným regionálním nábytkem a díky svému výjimečnému prostoru a soukromí je ideální pro páry nebo rodiny, které chtějí jen exotické útočiště v deštném pralese, kde si mohou odpočinout a užít si společné chvíle.
Perfektně se hodí pro novomanžele a rodiny.
Stvořeno pro tropy, vysoký strop a příčné větrání je navrženo tak, aby maximalizovalo proudění vzduchu. Součástí apartmá je postel velikosti king size a queen size, velká pohovka a křeslo a šatna. K vybavení pokoje patří káva, minibar/lednička a toaletní potřeby včetně fénu. Velkou koupelnu podtrhuje italská dlažba, žulové pulty a stylové koupelnové vybavení. Velký sprchový kout je vybaven s krásným výhledem na záliv při sprchování.
Na velkém soukromém balkoně je řada ručně vyrobeného venkovního nábytku a dvě houpací sítě, které doplňují relaxační chvíle, kdy si můžete odpočinout s dobrou knihou, užít si siestu po dobrodružném dni v deštném pralese nebo prostě jen být v klidu a vnímat zázraky této neuvěřitelné lokality deštného pralesa. Apartmá obklopují zahrady s tropickými rostlinami a květinami, které jsou součástí přírodní flóry zdobící hotel a poskytují útočiště mnoha ptákům, kteří jsou v Aguila de Osa doma.Restaurace, bary, stravování

Stravování formou plné penze (nápoje jsou za příplatek).

V úchvatné Velké místnosti hotelu Aguila de Osa vám doputuje dobrodružství z ostrova Osa rovnou na talíř.
Hotel nabízí skutečně osobitou a dobrodružnou panamerickou kuchyni s úchvatným výhledem na oceán a atmosférou divočiny. Nenajdete lepší kulinářský zážitek.
Jídlo pochází z nedotčených vod a místních farem poloostrova Osa. Díky tomu  prožijte autentické kulinářské dobrodružství s nejčerstvějšími mořskými plody a vybranými kousky masa, s bezkonkurenčně čerstvými místními produkty a organickými bylinkami.
Stravování v hotelu Aguila představuje prvotřídní zážitek v jedné z nejexotičtějších destinací na světě. Neprovozuje průmyslovou kuchyni ani nevaří jídlo ve velkém.
Mnoho surovin pochází z vlastní farmy: La Perla.
Z farmy na pobřeží La Perla pochází ovoce a zelenina, jako je papája, plantejny, banány, kakao, juka, mandurské limetky, plody guavy a mnoho dalšího. Hydroponická zahrada přímo na místě poskytuje mnoho našich bylinek a salátových ingrediencí.


Proč si vybrat tento hotel

  • Transfery z/na letiště Drake Bay v ceně
  • Plná penze (snídaně, oběd, večeře) v ceně, včetně předkrmu před večeří na terase.
  • Výlety na kajaku zdarma.
  • Našim klientům doporučujeme balíček 3 noci/4 dny, který navíc zahrnuje dva výlety do n.p. Corcovado a do mořské rezervace Caño Island
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading