facebook
Marco Polo - Drake Bay Wilderness Resort -

Drake Bay Wilderness Resort


Fotogalerie


O hotelu

Poznejte nedotčenou krásu poloostrova Osa v Kostarice. Drake Bay Resort je ceněná lodže v divočině poblíž proslulého kostarického národního parku Corcovado.
Hotel se nachází pouhých 30 minut od národního parku Corcovado v zátoce Drake Bay, jedné z nejkrásnějších zátok Kostariky. Hotel je obdařen skvělou polohou, má nádherný výhled na zátoku a je obklopen pralesem kypícím životem. Ve skutečnosti sem často zavítají hravé opice a mezi další návštěvníky patří koaty, mravenečníci, aguti, makakové, tukani, káňata a mnoho dalších ptáků a savců.
Nádherný areál hotelu zdobí pestrobarevné tropické květiny nejrůznějších tvarů a velikostí. Při odpočinku na jedné z houpacích sítí si můžete vychutnávat klidný, ale přitom úžasný výhled na záliv. Můžete se nechat unášet časem, když se tímto výhledem necháte okouzlit, dokud vás neobklopí zlatá, ohnivá a intenzivně fialová barva západů slunce.

Všechny balíčky zahrnují: vyzvednutí lodí na letišti Drake Bay a zpět, ubytování v hotelu, 3 jídla každý den a prohlídky s dvojjazyčnými průvodci, praní prádla, elektřinu 24 hodin denně, kanoe nebo kajak. Včetně daně. Čtyři hlavní prohlídky: Národní park Corcovado a ostrov Caño, prohlídka mangrovových porostů a Rio Claro. Mnoho dalších výletů je k dispozici za příplatek, všechny balíčky jsou pro minimálně 2 osoby.

Naši mají například k dispozici Wi-Fi připojení, nepřetržitě dostupnou elektřinu, službu praní prádla a kajaky, se kterými se můžete vydat na řeku. Také naše restaurace nabízí vynikající pokrmy v americkém/kostarickém stylu, čerstvě připravené ze spousty přírodních surovin, z nichž mnohé pocházejí z naší farmy. V baru najdete různé nápoje a v pozdních odpoledních hodinách je k dispozici čerstvě připravené občerstvení. A konečně, k dispozici je celá řada výletů, například pěší túry do světoznámého deštného pralesa Corcovado, šnorchlování v mořské rezervaci na ostrově Caño, výlety lodí nádherným mangrovovým lesem a výlety za majestátními velrybami a čilými delfíny.
Styl hotelu je rustikální, domácí. Hotel nabízí hostům různá zařízení a služby. Má bar s krásným výhledem na záliv. Před barem se nachází bazén se slanou vodou a vyhlídka, kde mohou hosté relaxovat a vychutnávat si barvy západu slunce nebo myriády hvězd v noci. Stejně tak se na konci pozemku nachází přírodní přílivový bazén, který je hostům k dispozici v klidném a odlehlém prostředí. K dispozici je také hlavní restaurace vyzdobená nádhernými dřevěnými stoly a stropy. Také téměř všechny pokoje hostů mají privilegovaný výhled na oceán a mnoho pokojů je vybaveno klimatizací.

Lokalita

Hotel se nachází pouhých 30 minut od národního parku Corcovado v zátoce Drake Bay, jedné z nejkrásnějších zátok Kostariky. Hotel má skvělou polohu, nádherný výhled na zátoku a je obklopen pralesem, který kypí životem. Areál hotelu zdobí exotické a živé květiny. Navíc je areál poměrně rovný a plochý, což umožňuje snadný přístup většině lidí. Z deštného pralesa do oceánu také pozvolna vytéká krásná smaragdová řeka, která umožňuje snadný přístup lodí až k hotelu.

Popis pokojů

Pokoje jsou rustikální, pohodlné a čisté. Podle mnoha cestovatelů se nacházejí na jednom z nejlepších míst v celém zálivu a mají jeden z nejlepších výhledů v celém zálivu.
K dispozici je celkem 20 pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, sprchou s teplou vodou, verandou a ventilátory. Lze zvolit pokoje s klimatizací i bez ní.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading