facebook
Marco Polo - The Boma Nairobi -

The Boma Nairobi

V Nairobi najdete desítky hotelů, které poskytují dobré služby a desítky hotelů, do kterých bychom vás nikdy neměli odvahu poslat. Proto velmi pečlivě vybíráme hotely, které zařazujeme do našich programů. Musí splňovat nejen naše požadavky na kvalitu služeb, rozměr a vybavenost pokojů, ale i velmi náročné požadavky na bezpečnost a polohu.

Poloha je velmi důležitá pro úsporu času, který trávíme na cestě z letiště a na cestě na výlety.

The Boma splňuje všechny naše kritéria - stojí v bezpečné oblasti, je nedaleko letiště, Národní park Nairobi je jen pár minut od hotelu a dálnice spojující pobřeží s Ugandou, která je i hlavní cestou k národním parkům, je jen pár minut od hotelu.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel The Boma Nairobi 5* je velmi příjemný městský hotel, určený především business klientele a turistům, hledajícím vyšší standard ubytování.
Má výbornou polohu ve vztahu k letišti i k výletům za zajímavými místy v okolí Nairobi.

Lokalita

Jen cca 20 minut jízdy od letiště (na cestě k domácímu letišti, ze kterého se odlétá na safari). Nedaleko je obchodní centrum se supermarketem a dalšími obchody.
Oblast, ve které hotel stojí patří mezi velmi bezpečné zóny Nairobi.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou výborně vybavené kvalitním nábytkem, velmi pohodlnými postelemi a kvalitním povlečením. Klimatizace a varná konvice a minibar, sejf a TV. 
Pokoje mají 37 m2, což je velmi pohodlný rozměr pokoje i pro případnou přistýlku.

Restaurace, bary, stravování

Přímo v hotelu je restaurace a 24 hodinový room servis

Fitness a lázně

Bazén a masáže.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading