facebook
Marco Polo - Tara Angkok Hotel -

Tara Angkok Hotel

Tara Angkor Hotel je klasický městský 4* hotel – ničím nepřekvapí, ničím nezklame. Je výborným výchozím místem pro výlety v oblasti Angkor Wat, protože je jen 10 minut autem od vstupu do areálu a zároveň je v centru města, takže večer je možné procházet se Siem Reapem, zajít si do restaurací a vnímat život města.


Fotogalerie


Lokalita


Adresa:
Vithei Charles De Gaulle, Siem Reap, Cambodia, 17254

Popis pokojů

Pokoje:

Všechny pokoje jsou klimatizované, jsou vybaveny varnou konvicí, pitnou vodou, minibarem (obsah za úplatu), kvalitní koupelnou a internetem.

Studio Room = 30 m2

Nejlevnější typ pokojů v hotelu = dost velký pro dvě osoby (lze si vybrat manželskou postel, nebo postele oddělené). Pro naše poznávací zájezdy používáme vyšší standardy. 30 m2 by v Evropě samozřejmě byl velmi rozměrný pokoj, ale jsme v Asii a tady je tento rozměr standard.

Superior Room = 32-34 m2

I zde si můžete vybrat manželskou postel, nebo oddělené postele. Interiér pokoje je dekorovaný v kmérském stylu a evokuje lokalitu, ve které se nacházíte.

Deluxe Room = 35 m2

Pokoje jsou vybaveny podobně jako Superior pokoje. Větší je koupelna, která je vybavena nejen sprchovým koutem, ale i vanou. V pokoji je navíc psací stůl a celkový dojem z interiéru je luxusnější, než předchozí typy pokojů.

 

Restaurace, bary, stravování

K dispozici jsou dvě restaurace a bar. Další restaurace jsou v blízkém okolí

Fitness a lázně

Přímo v hotelu jsou výborné lázně a hodina masáží se pohybuje okolo 30 USD !


Proč si vybrat tento hotel

  • Výborná poloha nedaleko Angkor Wat
  • Poloha v centru umožňuje pohodlné vycházky po okolí
  • Pro odpočinek k dispozici lázně a bazén
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading