facebook
Marco Polo - Alpenpark Resort (W) -

Alpenpark Resort (W)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový superior hotel s vyhlášenou kuchyní. Hotel disponuje 132 pokoji, společenskou halou s recepcí, jídelnou, vinotékou, hotelovým barem, dětskou jídelnou, knihovnou, kuřáckou jizbou, různými společenskými místnostmi, internetovým koutkem, WiFi připojením zdarma, výtahem a zimní zahradou.

Lokalita

hotel se nachází v blízkosti centra Seefeldu, klidná poloha v boční ulici. Lyžařská oblast/lanovka: Rosshütte cca 600 m, běžkařská stopa cca 600 m. Skibus cca 40 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 510 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 635 km, 6 hodin a 40 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, župany k zapůjčení, WiFi připojením, telefonem, pokojovým trezorem, budíkem, kabel. TV.

  • Dvoulůžkové pokoje bez balkonu: cca 18 m2
  • Dvoulůžkové pokoje s balkonem: cca 20 m2, posezení.
  • Dvoulůžkové pokoje Seefeld s balkonem: cca 30 m2, pro 2-3 osoby, posezení, přistýlka.
  • DeLuxe Nordseite: cca 35 m2, pro 2-3 osoby, balkon nebo terasa, strana k severu.
  • DeLuxe Südseite: cca 36 m2, pro 2-3 osoby, balkon nebo terasa, strana k jihu.
  • Jednolůžkové pokoje s balkonem: cca 14 m2.
Max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 1 roku.

Restaurace, bary, stravování

polopenze plus: snídaně formou bufetu (8-10.30 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech (18-20 h-), nebo tematický bufet. Vybrané nealkoholické nápoje u bufetu k večeři v ceně. Vánoční menu 24. 12. s programem. 31. 12. silvestrovský ples s živou hudbou a tancem (doporučené vhodné slavnostní oblečení), půlnoční občerstvení. Na vyžádání před příjezdem možná vegetariánská, veganská, bezlepková strava. 

Fitness a lázně

fitness s moderními kardio přístroji. Rodinné spa s krytým a venkovním bazénem (cca 100 m2), samostatný venkovní plavecký bazén (25 m), vířivka, sauny, parní lázeň. Aqua-Fun vodní svět se skluzavkami a brouzdalištěm. Spa pouze pro dospělé (od 16 let): panoramatická sauna, infrakabina, relaxační místnosti, parní lázeň, sauna, vodní lůžka. Za poplatek: solárium, kosmetické a zdravotní procedury, kadeřník, manikúra, pedikúra, masáže a koupele.

Aktivity v hotelu a okolí

průvodcované túry, stolní tenis. Za poplatek: biliár, šipky, sportovní pub se 4 dráhami na kuželky (cca 10 € dráha/hod.), squash (12 €/hod.), tenisový simulátor (cca 12 €/hod.), vnitřní golf (cca 15 €/hod.).
Pro rodiny: hlídání dětí od 1 roku (9-17 h., 6 dní v týdnu), dětský svět na dvou podlažích. Vybavení pro nejmenší dle dostupnosti (ohřívačky lahví, dětská postýlka, židličky).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading