facebook
Marco Polo - Hotel Bergland (W) -

Hotel Bergland (W)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel, který má motto "All I Need", sází na udržitelnost, osobní a individuální péči o své hosty. Hotel nabízí přijímací lobby s otevřeným krbem, bar, restauraci, společenskou místnost. WiFi připojení v hotelu v ceně. Lyžárna v hotelu.

Lokalita

hotel leží v blízkosti centra Seefeldu a peší zóny, pouze několik málo metrů od jezera Wildsee. Zastávka skibusu přímo u hotelu. Lanovka/sjezdovka Gschwandtkopf cca 1 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 635 km, 6 hodin a 45 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení, telefonem, TV.

  • Jednolůžkové pokoje: cca 18-20 m2, francouzská postel, některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Alpin: cca 25-28 m2, některé pokoje s balkonem.
  • Studio Enzian: cca 30-32 m2, obývací ložnice s pohovkou na spaní.
  • Juniorsuite Relax: cca 32-35 m2, pro 2-4 os., navíc posezení, pohovka nebo přistýlky.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o děti do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy a regionálními produkty (7.30-10 h.), snídaně se sektem každou neděli. Polední snack (12.30-13.30 h.): polévky s pečivem, pomazánky, domácí snacky. Odpolední svačina/zákusky (15-16.30 h.). Večeře formou výběru z menu o 4 chodech, včetně salátů formou bufetu, popřípadě tematický bufet. 
Nápoje v rámci all inclusive (11-22 h.): kávové speciality (cappuccino, espresso, latte macchiato), kvalitní čaje, cola, fanta, sprite, almdudler, různé džusy, rakouská kvalitní vína, sekt, prosseco, longdrinky (whisky-cola, vodka-lemon, campari orange, aj.), točené pivo, lokální pálenky, voda. Všechny nápoje jsou servírovány a je možné je konzumovat v restauraci, baru, hotelové zahradě a hotelové hale.

Fitness a lázně

zdarma rozlehlá Nordic Spa s krytým bazénem (11 x 10 m), finskou saunou, infrakabinou, parní lázní, relaxační zóna, bylinná parní lázeň na zahradě. Za poplatek: solárium a masáže.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading