facebook
Marco Polo - Hotel Brennerspitz (W) -

Hotel Brennerspitz (W)


Fotogalerie


O hotelu

hotel s rodinnou atmosférou disponuje 50 pokoji, jídelnou, jizbou, kavárnou, barem s krbem, 2 výtahy, internetovým koutkem, WiFi připojením v celém hotelu zdarma. Lyžárna se sušárnou. Skipasservis na recepci hotelu.

Lokalita

hotel Brennerspitz leží v městečku Neustift, na úpatí Stubaiského ledovce, v bezprostřední blízkosti krajského hlavního města, Innsbrucku. Lyžaře čeká 60 km upravených sjezdovek ve výšce od 1 750 m.n.m. do 3 210 m.n.m. Je zde 26 moderních lanovek a vleků. K dispozici jsou nákupní možnosti, restaurace a bary s možností apres-ski. 

Hotel se nachází v části Milders, centrum cca 2 km, lanovka k ledovci cca 15 km. Lanovka Elferlifte ca. 2 km, skibus u hotelu, běžkařská stopa cca 100 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 570 km, 6 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 600 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem, sat. TV, WiFi připojením zdarma, balkonem.

  • Jednolůžkové pokoje Standard: cca 20 m2, francouzská postel (cca 1,40 x 2 m). Pro 1 dosp. + 1 dítě do 11,99 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 30 m2, pro 2-3 os., navíc pohovka na spaní.
  • Rodinné pokoje: cca 40 m2, pro 2-4 os., navíc rozkládací pohovka na spaní.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání. Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s biokoutkem, odpolední svačina 15-17 h., k večeři výběr z menu o 5 chodech, včetně salátového bufetu. 1x týdně polévky, dezerty formou bufetu, selský nebo italský bufet. Vánoční a silvestrovská slavnostní večeře v ceně. Vánoční oslava s hudbou. 31. 12. živá hudba a půlnoční občerstvení.

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna s krytým bazénem (12 x 9 m), saunou, tureckou parní lázní, solnou lázní, Kneippovými bazénky, infrakabinou. Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. Zábavní program (tancování, sáňkování, aj.).
Pro rodiny: dětská herna, Big Family Club (3-14 let) - animační program organizovaný místním turistickým spolkem. Vybavení pro nejmenší (židličky, el. chůvičky) dle dostupnosti.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading