facebook
Marco Polo - Familienerlebnishotel Hinteregger (W) -

Familienerlebnishotel Hinteregger (W)


Fotogalerie


O hotelu

prázdninový hotel s rodinnou atmosférou s 57 pokoji, přijímací halou, výtahem, restaurací, barem. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

hotel se nachází přímo u Katschbergu, uprostřed nádherného lyžařského regionu, v nadmořské výšce 1650 m. Centrum obce cca 150 m. Rennweg cca 6 km. Pouze cca 50 m k nejbližší lanovce, sáňkařská dráha Gamskogel cca 150 m. Bežkařská stopa cca Rennweg a St. Michael cca 5 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 445 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 380 km, 4 hodiny a 20 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem. 

  • Dvoulůžkový pokoj Kuschelnest: cca 22 m2.
  • Rodinný pokoj Schwalbennest: cca 28 m2, pro 2 dosp. a 2 děti do 14,99 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní nebo patrová postel.
  • Rodinný pokoj Bergnest: cca 38 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 14,99 let, dvě místnosti, dvoulůžková postel, ložnice s rozkládací pohovkou nebo patrovou postelí.
Maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

plná penze: bohatá snídaně formou bufetu včetně bezlepkových/bezlaktózových produktů, v poledne polévky, hl. chod, zákusek (nápoje nejsou v ceně). K večeři výběr z menu o 5 chodech. Vánoční menu. Silvestrovské menu v ceně (sekt, tombola, fotobox, bufet, DJ, půlnoční snack, 1.1. ohňostroj cca v 20.30 h.). 

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna Mountain Spa na dvou podlažích s celkem 6 bazény - vnitřní a venkovní vířivka, plavecký bazén, brouzdaliště, skluzavky, sauny, parní lázně, solné jeskyně, infrakabiny, sanarium, odpočívárny. Oddělení pouze pro dospělé. Za poplatek: masáže (na vyžádání), solárium a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. Za poplatek: program pro aktivní dle informací v hotelu.
Pro rodiny: dětská herna, dětské kino, místnost pro mladistvé, vybavení pro nejmenší dle dostupnosti (dětská postýlka, el. chůvičky, přebalovací pulty, koš na plenky, dětské vaničky, ohřívačka lahví, dětská židle, golfový kočárek). Hlídání dětí (neděle-pátek, 9-18 h.) - děti jsou vyzvednuti pracovníky lyžařské školy a jsou zase dovedeni zpět.
Pro lyžaře: karta výhod Hinteregger Bonuscard: 10% sleva v půjčovně lyží Sport Erni, 5% na ceny v lyžařské škole, 10% sleva na jízdu koňským spřežením.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading