facebook
Marco Polo - Familienerlebnishotel Hinteregger (W) -

Familienerlebnishotel Hinteregger (W)


Fotogalerie


O hotelu

prázdninový hotel s rodinnou atmosférou s 57 pokoji, přijímací halou, výtahem, restaurací, barem. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

hotel se nachází přímo u Katschbergu, uprostřed nádherného lyžařského regionu, v nadmořské výšce 1650 m. Centrum obce cca 150 m. Rennweg cca 6 km. Pouze cca 50 m k nejbližší lanovce, sáňkařská dráha Gamskogel cca 150 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 445 km, 5 hodin a 30 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem.

  • Dvoulůžkové pokoje Kuschelnest: cca 22 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Schwalbennest A: cca 28 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 14 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Schwalbennest B: cca 28 m2, pro 2 dosp. a 2 děti do 14 let.
  • Rodinné pokoje Bergnest A: cca 40 m2, pro 3 os., dvě oddělené místnosti, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka nebo patrová postel.
  • Rodinné pokoje Bergnest B: cca 40 m2, pro 3-4 os., dvě oddělené místnosti, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka nebo patrová postel.
Maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

plná penze: bohatá snídaně formou bufetu, v poledne polévky, hl. chod, zákusek (nápoje nejsou v ceně). K večeři výběr z menu o 5 chodech. Vánoční menu. Silvestrovské menu za povinný příplatek na místě (sekt, tombola, fotobox, bufet, DJ, půlnoční snack, 1.1. ohňostroj) - cca 52 €/dosp. os., děti 3-18 let 22 €.

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna Mountain Spa na dvou podlažích s celkem 5 bazény - vnitřní a venkovní vířivka, plavecký bazén, brouzdaliště, skluzavky, sauny, parní lázně, solné jeskyně, infrakabiny, sanarium, odpočívárny. Oddělení pouze pro dospělé. Za poplatek: masáže, solárium a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. Za poplatek: program pro aktivní dle informací v hotelu.
Pro rodiny: dětská herna, dětské kino, místnost pro mladistvé, vybavení pro nejmenší dle dostupnosti (dětská postýlka, el. chůvičky, přebalovací pulty, koš na plenky, dětské vaničky, ohřívačka lahví, dětská židle, golfový kočárek). Hlídání dětí (neděle-pátek, 9-18 h.).
Pro lyžaře: karta výhod Hinteregger Bonuscard: 3% sleva na TOP Skipass Gold, 7% sleva v půjčovně lyží, 7% na ceny v lyžařské škole, 10% sleva na jízdu koňským spřežením.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading