facebook

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový ADULTS ONLY hotel s rozsáhlou wellness zónou. K dispozici je 117 pokojů a suite, restaurace, hotelový bar, jizba, vinotéka, společenské místnosti, výtahy. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita

klidná poloha, hotel se nachází na kopci na kraji lázeňského městečka Bad Leonfelden. Je zde nádherný výhled na okolní svět. Ideální pro návštěvu památek a nákupy ve městě Linz nebo Freistadt. Hranice s Českou republikou (přechod Studánky-Weigetschlag) pouze cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 240 km, 4 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 245 km, 3 hodin a 45 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, TV, minibarem, WiFi připojením, pokojovým trezorem, posezením. Balkon.

  • Dvoulůžkové pokoje Comfort: cca 30 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 35 m2.
  • Junior Suite Deluxe/Superior: cca 45 m2.
  • Junior Suite Comfort: cca 45 m2, navíc pohovka na spaní pro 3. dosp. os. 
  • SPA Suite: cca 45 m2, navíc sauna na pokoji.
Maximální počet osob na pokoji nelze překročit.

Restaurace, bary, stravování

plná penze plus: regionální zážitková snídaně - Mühlviertel experience, odpolední svačina (jiná forma obědu není k dispozici), k večeři menu o 6 chodech. Vybrané nápoje během celého dne v ceně (pivo, víno, káva) v restauraci formou bufetu nebo u baru.

Fitness a lázně

wellness zóna na dvou podlažích: venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, velký saunový svět (5 typů saun), kardio fitness. Wellness taška s župany, žabkami po dobu pobytu k zapůjčení.

Aktivity v hotelu a okolí

Unlimited Green Fee zdarma (během golfové sezóny) na golfovém hřišti GC Mühlviertel St. Oswald (cca 27 km). Sportovní a animační program. Nordic walking hole k zapůjčení v létě a v zimě vybavení na běžky.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading