facebook
Marco Polo - Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel (S) -

Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel (S)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový Superior ADULTS ONLY ALL INCLUSIVE hotel s rozsáhlou wellness zónou, modernizován na začátku roku 2023. K dispozici je 117 pokojů a suite, restaurace, hotelový bar, jizba, společenské místnosti, výtahy. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita

klidná poloha, hotel se nachází na kopci na kraji lázeňského městečka Bad Leonfelden. Je zde nádherný výhled na okolní svět. Ideální pro návštěvu památek a nákupy ve městě Linz nebo Freistadt. Hranice s Českou republikou (přechod Studánky-Weigetschlag) pouze cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 240 km, 4 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 245 km, 3 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 300 km, 3 hodin a 10 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, TV, minibarem, WiFi připojením, pokojovým trezorem, posezením. Balkon.

  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Superior: cca 30 m2.
  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 35 m2.
  • Juniorsuite Superior (pro léto 2025): cca 35-45 m2, pro 2 os., velký balkon nebo rohový balkon.
Maximální počet osob na pokoji nelze překročit.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive: snídaně formou bufetu (7-10.30 h.) s regionálními produkty (ovoce zelenina, cereálie, vajíčka, smoothie, domácí marmelády, med), lehký oběd (13.30-15 h.) formou bufetu (polévka, saláty, lehký hl. chod, dezert), večeře formou bufetu o 6 chodech (18.30-21 h., částečně bufet/částečně servírované). Volba z hlavního chodu mezi masem, rybou a veganskou variantou, dezerty a sýry. Vybrané nápoje po celý den v ceně (pivo, víno, káva, limonáda, voda), tvrdý alkohol a koktejly nejsou součástí all inclusive. Časy jsou pouze orientační.

Pro léto 2025: večeře formou bufetu (grilované maso/ryby, omáčky, přílohy, polévka dne, veganská varianta, saláty, sýry, dezerty). Dezerty jsou formou výběru a jsou servírovány.

Fitness a lázně

wellness zóna na dvou podlažích s rozlohou cca 2 500 m2: venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, velký saunový svět, kardio fitness. Wellness taška s župany po dobu pobytu k zapůjčení. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Green Fee zdarma (během letní sezóny) na golfovém hřišti GC Mühlviertel St. Oswald (cca 27 km). Sportovní a animační program (jóga, průvodcované túry). V létě vstup na stezku v korunách stromů na Šumavě (jedna vstupenka/host)
Za poplatek: zapůjčení horských kol, elektrokol (na vyžádání).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading