facebook
Marco Polo - Hotel Alpin Juwel (S) -

Hotel Alpin Juwel (S)


Fotogalerie


O hotelu

exkluzivní 4 hvězdičkový superior hotel v moderním alpském stylu pro náročné a sportovně založené klienty. K dispozici je 75 pokojů, hotelová hala, bar, vinný bar, show cooking, 2 restaurace, místnost na kola s možností mytí kol, jizby, výtah do centra Hinterglemmu, terasa s možností sezení, terasa s lehátky a slunečníky. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

klidná, panoramatická poloha s výhledem na Hinterglemm, hotel je spojen výtahem přímo s centrem obce, drive-in/check-on v hotelové podzemní garáži.

Vzdálenost z Prahy: cca 475 km, 6 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 490 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

komfortní pokoje s vanou nebo sprchou, WC, digitální TV, župany pro dospělé i děti k zapůjčení, pokojovým trezorem, minibarem (za poplatek doplňován), fénem, kosmetickým zrcátkem.

  • Dvoulůžkové pokoje Kunstkristall: cca 20 m2, pro 2 osoby, s balkonem, mansarda.
  • Dvoulůžkové pokoje Kristall: cca 20-25 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, balkon.
  • Dvoupokojové apartmány Kristall bez balkonu: cca 45-55 m2, pro 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, nebo přistýlkami, samostatný dvoulůžkový pokoj, propojovací dveře.
  • Dvoupokojové apartmány Kristall s balkonem: cca 45-55 m2, pro 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, nebo přistýlkami, samostatný dvoulůžkový pokoj, propojovací dveře.
  • Juniorsuite Kristall: cca 45 m2, pro 2-4 osoby, vana, balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Rubin: cca 35 m2, pro 2-4 osoby, balkon.
  • Juniorsuite Rubin: cca 38 m2, pro 2-4 osoby, vana, samostatná sprcha, balkon.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze plus: bioprodukty a regionální produkty. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7-10.30 h.), pozdní snídaně a la carte (10.30-12 h.). Obědový balíček je možné sestavit u snídaně. Odpolední svačina 13-15 h. formou bufetu, včetně kávy a čaje. K večeři výběr z menu o 6 chodech, nebo tematické bufety. Pro děti po celý den zdarma zmrzlina a šťávy. Denně 1 láhev vody na pokoji.

Fitness a lázně

AJ Veda Spa s rozlohou cca 800 m2 s krytým bazénem (10 x 5 m) s protiprodem, panoramatický bazén "Over the Edge" (10 x 5 m). Saunový svět (2 vnitřní a 1 venkovní sauna), Kneippovy bazénky, parní lázeň, sanarium, různé odpočívárny. Za poplatek: masáže a přírodní procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

1x týdně živá hudba, fitness, 5x týdně průvodcované túry/cyklotúry, stolní tenis, tenisové kurty (3 antukové a halové kurty) - cca 2 km.
Zdarma karta výhod Joker Card Saalbach-Hinterglemm: využití regionálních lanovek zdarma (6 lanovek v Saalbach-Hinterglemm - 2x denně pro převoz horských kol, 1x využití za den 2 lanovek v Leogangu), využití zdarma hromadné dopravy v oblasti Pinzgau. Zdarma tematická trasa Montelinos Erlebnisweg na hoře Kohlmais, Freeridepark na hoře Reiterkogel, Downhill X-Line na Schattbergu, vstup do koupaliště Käptn Hook, využití tenisových hřišť v Saalbach-Hinterglemm. Navíc další atraktivní slevy a bonusy.
25 % sleva na green fee na golfovém hřišti v Zell am See (2x 18 jamek, cca 18 km).
Pro rodiny: dětská herna, hlídání dětí v červenci a srpnu (po-pá, 18-21 h.), dětské hřiště se skákacím hradem, trampolínou, aj. El. chůvičky k zapůjčení.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading