facebook
Marco Polo - Hotel Austria (S) -

Hotel Austria (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený tříhvězdičkový hotel superior s 54 pokoji, recepcí, restaurací s několika prostory, uzamykatelnou místností na kola, barem "Club Montana" a výtahem. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita

mezi městy Saalbach a Hinterglemm, cca 2 km od centra Saalbachu a 1 km od centra Hinterglemmu. Lanovka Reiterkogelbahn (hora pro děti Kodok, nebo freeride tratě) cca 1,5 km. Restaurace, bary a nákupní možnosti v Saalbachu nebo Hinterglemmu.

Vzdálenost z Prahy: cca 475 km, 6 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 490 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 470 km, 5 hodin a 10 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, WiFi připojením, kabel. TV, telefonem, fénem, pokojovým trezorem, župany k zapůjčení (zdarma, na recepci).

  • Dvoulůžkové pokoje Comfort: cca 25 m2, pro 2 dosp os., některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Comfort +: cca 27 m2, pro 2-3 dosp. os., dvoulůžková postel a přistýlka, samostatné WC, balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 30 m2, pro 2-4 dosp. os., dvoulůžková postel a 2 jednolůžkové nebo patrová postel (vhodná i pro dosp.), samostatné WC, balkon.
1 dětská postýlky na vyžádání, zdarma. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let-

Restaurace, bary, stravování

polopenze plus: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (8-10 h.), odpolední svačina 16.30 h., večeře formou tematických bufetů (polévky a dezerty servírovány) nebo formou menu o 3 chodech (18.30-20 h.). Během večeře 2 nápoje zdarma (pivo, víno, nealkoholické nápoje). Bezlepková, bezlaktózová nebo vegetariánská strava na vyžádání.

Fitness a lázně

nově vyhřívaný venkovní bazén (10 x 6 m, cca 27 °C) s letní terasou s lehátky a slunečníky, wellness zóna Body and Sol Chillex s rozlohou cca 250 m2 (vstup na vyžádání na recepci): 2 infrakabiny, finská sauna s teplotou mezi 70-100°C, parní lázeň s aromatickými oleji, odpočívárny.

Aktivity v hotelu a okolí

venkovní stolní tenis. Zdarma karta výhod Joker Card Saalbach-Hinterglemm: využití regionálních lanovek zdarma (6 lanovek v Saalbach-Hinterglemm - 2x denně pro převoz horských kol, 1x využití za den 2 lanovek v Leogangu), využití zdarma hromadné dopravy v oblasti Pinzgau. Zdarma tematická trasa Montelinos Erlebnisweg na hoře Kohlmais, Freeridepark na hoře Reiterkogel, Downhill X-Line na Schattbergu, vstup do koupaliště Käptn Hook, využití tenisových hřišť v Saalbach-Hinterglemm. Navíc další atraktivní slevy a bonusy. Za poplatek: zapůčení elektrokol nebo průvodcované túry.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading