facebook
Marco Polo - Romantikhotel Metzgerwirt (S) -

Romantikhotel Metzgerwirt (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel s 45 pokoji a vyhlášenou kuchyní. Přijímací hala s recepcí, bar, 2 restaurace, společenská místnost, výtah. Terasa, udržovaná zahrada. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

klidná poloha, přestou pouze cca 100 m. od centra Zell am See, lanovka na Schmittenhöhe jako vstup do turistického ráje cca 500 m, jezero cca 200 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 460 km, 5 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, fénem, pokojovým trezorem, posezením, kabel. TV, WiFi připojením, župany pro dospělé k zapůjčení, setem na přípravu čaje.

  • Dvoulůžkové pokoje Sternchenzimmer: cca 18 m2, pro 2 dosp. os., bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Romantikzimmer: cca 22 m2, pro 2 dosp. os., bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Kuschelzimmer: cca 22 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, balkon nebo francouzský balkon.
  • Dvoupokojová Gartensuite: cca 25 m2, v objektu Landhaus, který je podzemní chodbou propojen s hotelem, pro 2-4 osoby, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, samostatná ložnice, samostatné WC, balkon.
Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.), odpolední svačina 16-17 h., k večeři výběr z menu o 4 chodech (včetně salátů formou bufetu) nebo tematické bufety (grilování, selský, italský bufet), 1x týdně slavnostní večeře. Děti do 6 let obdrží dětské menu. Bezlepková strava, bez laktózy nebo vegetariánská strava na vyžádání zdarma, veganská strava na vyžádání za příplatek.

Fitness a lázně

wellness zóna Emotion Spa na dvou podlažích (cca 600 m2): vnitřní bazén (6 x 4 m, cca 30 °C, 7.30-20 h.) spojený s venkovním bazénem (9 x 6 m, cca 30 °C, 7.30-20 h.), vířivka, sauna (14-20 h.), parní lázeň, infrakabina, odpočívárny s vodními lůžky. Adults only oddělení (16-20 h.) s finskou saunou, biosaunou, solnou parní lázní, infrakabinou, zážitkovými sprchami. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

vstup zdarma ke koupací pláži s vyhřívaným venkovním bazénem (cca 200 m.). Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading