facebook
Marco Polo - Africa Safari South Serengeti (4*) - Tanzanie_Serengeti South_telení pakoňů

Africa Safari South Serengeti (4*)

Africa Safari South Serengeti je komfortní ubytování, které se nachází na jižní straně jezera Ndutu, které je v národním parku Serengeti. Nedaleká přistávací dráha nabízí spojení s dalšími významnými letišti a přistávacími plochami.

Oblast je proslulá obdobím telení zvířat Velké migrace, která je absolutním vrcholem každoroční migrace pakoňů. Krátké deště v listopadu a prosinci poskytují výživné pastviny pro pakoně, kteří v oblasti zůstávají až do konce dlouhých dešťů. Většina mláďat se rodí v lednu a únoru. Otevřené travnaté pláně jim poskytují jisté bezpečí, ale tato mláďata pakoňů přitahují hladové predátory, jako jsou lvi, levharti, gepardi a hyeny.

Mezi dubnem a listopadem jihovýchodní pláně vysychají, ale zvěř je zde stále hojná. Nacházejí se zde totiž dva vodní zdroje, jezero Masek a jezero Ndutu, kam se chodí napít mnoho divokých zvířat.


Fotogalerie


Popis pokojů

Ubytování ve stanech (odpovídají stylu Glamping), kde najdete veškerý potřebný luxus uvnitř a výhled na krásné prostředí jezera Ndutu venku. Pokoj je vybaven manželskou postelí velikosti king size a jednolůžkem, posezením uvnitř i venku. V koupelně najdete sprchový kout, evropskou toaletu a umyvadlo. Kemp má k dispozici pouze 6 stanů!


Proč si vybrat tento hotel

  • Výborná poloha na jihu národního parku Serengeti pro pozorování tzv. Velké migrace
  • Nový kemp, postavený podle nemodernějších pravidel soužití s divokou přírodou.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading