facebook

Antica Residenza de Poda

Antica Residenza de Poda je rodinný penzion, který se nachází v charakteristické venkovské vesnici s výhledem na hory. Nabízí jednoduché ubytování, pokoje nebo apartmány, v příjemném prostředí se snídaní v ceně s možností využití kuchyňky a společenské místnosti v prvním patře.

Poloha hotelu je strategická pro dosažení hlavních atrakcí Val di Non, jako je jezero Tovel, svatyně San Romedio a hrad Thun, a za méně než hodinu se můžete dostat do nejznámějších měst a měst Trentino Alto Adige.

Pěšky se dostanete do vynikající restaurace, která nabízí místní speciality i s sebou, a do minimarketu pro nákupy, kde si můžete koupit také místní speciality jako Trentino luganega, mortandela z Val di Non, víno Teroldego Rotaliano a typické místní sýry.


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny pokoje jsou jednoduché, příjemné a vybavené dřevěným nábytkem, mají vlastní WC, sprchu, TV, fén, ručníky a telefon.
Apartmány mají kuchyň, obývací pokoj a balkon, ideální pro rodiny a malé skupiny přátel
Ubytovaní na pokoji mají možnost po předchozí domluvě využít kuchyňku ve společenské místnosti v 1. Patře.
 
Dvoulůžkový pokoj Standard
1- 2 osoby, velikost 16 m2, lůžka: 1 dvoulůžko. 

Dvoupokojový apartmán
od 2 do 5 osob, velikost 70 m2
lůžka: 1 dvoulůžkový + 2 samostatné postele + 1 rozkládací pohovka


Proč si vybrat tento hotel

  • Uprostřed Val di Non - Rezidence de Poda leží v srdci nekonečných jabloňových sadů charakteristických pro celé údolí Val di Non. Konkrétně se nachází ve Flavon di Contà v severozápadní části Trentina a je vynikajícím výchozím bodem pro přírodního parku Adamello Brenta, jezera Garda či velikého výčtu palátek a muzeí.
  • Vznešené srdce - Antica Residenza de Poda se nachází v charakteristické venkovské vesničce s výhledem na hory a je to rodinný penzion získaný rekonstrukcí starobylého šlechtického sídla, které vždy patřilo rodině de Poda.
  • Úžasnésnídaně: Pokud zůstanete v Antica Residenza de Poda, jistě vás probudí vůně čerstvě upečeného chleba, koláčů a sušenek, které se připravují každé ráno. Snídaně formou bufetu se podává v jídelně v rustikálním stylu a je pokryta dřevem. Po probuzení vás přivítá bohatě nabitý bufet s výběrem typických sladkých i slaných produktů, džemů, ovoce, sušenek, chleba a domácích dezertů, díky kterým se budete od časného rána cítit hýčkáni s přáním si naplno užít den.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading