facebook
Marco Polo - Ferienanlage Sonnenhügel (S) -

Ferienanlage Sonnenhügel (S)


Fotogalerie


O hotelu

prázdninový resort s velkou nabídkou volnočasových aktivit se skládá z hotelu (****), zámečku - Ferienschlössl (****) a vedlejší budovy Gästehaus (***), které jsou od sebe vzdáleny cca 100 m. Resort disponuje 64 pokoji, barem, kavárnou, zimní zahradou, knihovnou, společenskými místnostmi, výtahem. Rozlehlá zahrada s solárně vyhřívaným venkovním bazénem (13 x 7,5 m) s protiproudem a skluzavkou pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu. V hotelu a zámečku je vysokorychlostní WiFi připojení zdarma.

Lokalita

hotel leží na lehké vyvýšenině s krásným výhledem na jezero Ossiacher See. Jezero je vzdáleno pouze cca 150 m, hotelová pláž s rozlohou 2000 m2 je vzdálena 300 m. Turistický ráj Gerlitzenalpe cca 1,5 km. Cyklostezky u hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 565 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 500 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 440 km, 4 hodiny a 30 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV, telefonem, fénem, balkonem.

  • Dvoulůžkové pokoje Gästehaus: cca 23 m2, ve vedlejší budově, vana nebo sprcha, výhled na jezero, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15,99 let na přistýlce.
  • Dvoulůžkové pokoje Hotel: cca 23-28 m2, v hotelu, navíc minibar, WiFi připojení, posezení, výhled na jezero, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15,99 let na pohovce.
  • Dvoulůžkové pokoje Ferienschlössl: cca 26 m2, v zámečku, navíc minibar, WiFi připojení, posezení, výhled na jezero, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15,99 let na pohovce.
Dětská postýlka do 2 let k zapůjčení zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze plus: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech, denně saláty, předkrmy a dezerty se zmrzlinou formou bufetu. Odpolední káva, čaj a džusy 15.30-16.30 h. 1x týdně večeře formou bufetu, grilování nebo slavnostní večeře. Děti mají speciální menu. Během večeře nápoje zdarma jako stolní víno (červené/bílé), pivo, minerální voda nebo sycené nápoje.

Fitness a lázně

biosauna, finská sauna a odpočívárny (15-19 h., cca 170 m2).

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis, multifunkční hřiště na fotbal, volejbal, basketbal, házenou a tenis. 1x týdně průvodcované cyklotúry včetně zapůjčení kol. Karta výhod Erlebniscard der Region Villach s řadou výhod a slev. Za poplatek: zapůjčení horských a jízdních kol (cca 15 €/den).
Pro rodiny: dětské hřiště a herna, vybavení pro nejmenší k zapůjčení (dětské židle, ohřívačka lahví, atd.).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading