facebook
Marco Polo - The Sungu Resort and Spa 4* -

The Sungu Resort and Spa 4*

Dovolená na Bali bez návštěvy Ubudu by nebyla úplná. Navíc, je určitě lepší na Ubudu pobýt, na pár dnů se tu ubytovat a vyrážet odtud na výlety, na procházky po městě a památkách a procházky mezi rýžovými políčky, udělat si kurz vaření, sjet si rafting, navštívit některou z desítek manufaktur apod.

Ubud je docela rušné místo, ale našli jsme pro vás uprostřed rušného Ubudu oázu klidu – The Sungu Resort. Malý nenápadný resort jen s 15 pokoji vám vytvoří dokonalý pocit toho, co Ubud pro návštěvníky Bali představuje.


Fotogalerie


O hotelu

Ekologický resort
Zní to už trochu jako fráze, protože je pojem ekologie a ekologický v turistickém průmyslu trochu nadužívaný – za ekologický resort se vydává kdejaké zařízení, které by při podrobnějším zkoumání takový punc vůbec nemělo mít.
The Sungu Resort ale patří mezi ty, které si označení „ekologický resort“ plně zaslouží. Resort je osobitý. Přestože se nachází na nejstrategičtějším místě – v docházkové vzdálenosti do centra města a nedaleko trhu a, Sungu Resort se vymyká představě o městském hotelu. Sungu Resort je spojením tradičního butikového resortu a bujné tropické zahrady.

Resort je plný bujné zeleně. Můžete vnímat ticho jako v lese a cítit vůni čisté přírody. Mechem porostlé stěny a skály, teracové a modré bazény a vřelé královské přivítání rodiny zaměstnanců resortu The Sungu Resort . To vše s velikým respektem k tradicím a přírodě.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem (obsah za poplatek), fénem.

Superior Sugu – 25 m2
V tomto typu pokoje nenajdete TV a rádio – vše směřuje ke klidu. Za to najdete v interiéru kvalitní ručně dělaný nábytek v balijském stylu, krásnou koupelnu s vanou a sprchou. K pokoji patří terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Deluxe Sugu – 28 m2
Ani v tomto pokoji nenajdete TV a rádio. Deluxe Sugu jsou pokoje, které se nachází v jednom křídle hotelu a je možnost je propojit = dá se snadno vytvořit pokoj pro rodinu nebo skupinu přátel.

Duplex Villa Sungu – 2x 25 m2
Dvoupatrová tradiční duplexová vila s balijským stylem , v horním patře je ložnice velikosti Queen a velká rozkládací pohovka s klimatizací.

Druhá ložnice je v přízemí. Vila má jen jednu společnou koupelnu s vanou a sprchou. Výhodou je velká terasa se zahrádkou.

Vila s bazénem se 2 ložnicemi – 2x 28m2
O něco zvětšená Duplex Villa, se zvětšenou koupelnou, soukromým malým bazénem a zvětšenou terasou se zahradou.

Restaurace, bary, stravování

Stravování
V hotelu jsou k dispozici dvě restaurace - jedna je směřovaná především k lokální kuchyni a druhá spíše k nabídce typu bistro.

Fitness a lázně

Lázně
Indonéské bylinky a koření jsou nedílnou součástí balijské lázeňské kultury. Jejich působení umocňuje pocit relaxace a uvolnění. V lázních resortu Sungu si obojího můžete užít vrchovatě. K dispozici je velký výběr terapií a vyškolený odborný personál vám rád poradí, kterou zvolit.

Aktivity v hotelu a okolí

Bazén
Po rekonstrukci se může resort The Sungu pochlubit příjemně velkým bazénem v zelené relaxační barvě, udržovaným čištěním směsí chlóru a slané vody. Pro odpolední nebo ranní relaxaci je to velmi příjemné místo.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha nedaleko atrakcí a zároveň nedaleko rýžových polí.
  • Rodinná atmosféra malého kvalitního resortu, zaměřeného na pohostinnost.
  • Stylové pokoje s výborným nábytkem a smyslem pro detail.
  • Kvalitní lázně s možností osobního přístupu terapeutů ke klientům.
  • Velký bazén s lehátky.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading