facebook
Marco Polo - Sudamala Suites 5* -

Sudamala Suites 5*

Sudamala Suites Villas, Sanur se nachází v klidném prostředí Sanuru, kde se pěstovalo staletí balijského umění a kulturní tradice, a nabízí vám ideální domov pro vaši dovolenou na Bali.

Pláž Sanur je známá tím, že je jednou z nejklidnějších a nejpřátelštějších oblastí Bali v Indonésii, ale je zde také spousta věcí, které můžete dělat.
Rodiny si zamilují uvolněnou atmosféru a dobré restaurace na pláži Sanur a výhledy na východ slunce jsou jedny z nejlepších, které můžete na Bali najít.

Vaše dovolená na Bali může nést pečeť hotelu Sudamala Suites a zázemí cestovní kanceláře Marco Polo Int.


Pláž
Sudamala Suites Villas, Sanur nestojí přímo u pláže, pláž je cca 10 minut chůze, nebo pár minut na vypůjčeném kole. Tuhle nevýhodu, ale má hotel vyřešenou svým privátním plážovým klubem = vyhrazeným privátním úsekem pláže, vybaveným lehátky a slunečníky, ochrannými plachtami pro případ větru.
Před odchodem na pláž se můžete v hotelu zastavit u tzv. „plážové recepce“, kde jsou k dispozici zdarma plážové ručníky a za poplatek vše, co na pláži potřebujete – opalovací krémy, pokrývky hlavy, různé plážové hračky, popř. i piknikový koš, vybavený podle vašeho přání.


Fotogalerie


Popis pokojů

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, krásnou otevřenou koupelnou, fénem.

Deluxe – 42 m2
Dokonalá kombinace stylu a pohodlí, s nádechem tradiční kultury a smyslu pro detail – to je ostatně jedno z kouzel místních řemesel. Pokoje jsou v patře a mají výhled do centrálního atria.
Pokoje jsou vybavené manželskou postelí (na vyžádání je možnost zajistit oddělené postele). Nábytek je ručně vyráběný balijskými řemeslníky a je odlišný v každém apartmá.

Deluxe Garden Suite – 59 m2
Půvobné, velmi prostorné apartmá. Všechny tyto apartmá jsou v přízemí a jsou harmonickou kombinací tradičních prvků a moderního komfortu. Všechny mají terasy s přímým vstupem do centrální části resortu.
Vybavení interiéru je podobné, jako u Deluxe pokojů – ručně vyráběný originální nábytek, krásná koupelna s venkovním prostorem a mnoho zajímavých detailů.

Studio Suite – 52 m2
Prostorné apartmá se nachází v prvním patře a má výhled na bazén. K pokoji patří balkón a krásná venkovní koupelna se sprchou a vanou. Navíc je v pokoji i kávovar a TV, která v předchozích typech pokojů není.

Studio Suite Pool Acces – 63 m2
Přízemní apartmá, ze kterého je přímý vstup do bazénu, je nedaleko lázní a odpočinkové zóny. Samozřejmostí je kávovar a TV, stejně jako krásná venkovní koupelna a stylový odpočinkový kout s posezením.

2 Bedroom Legong Villa – 217 m2
Prostorná vila ve velmi klasickém balijském stylu. Má velký obývací pokoj, jídelnu a dvě samostatné ložnice nazvané po tradičním balijském tanci Legong.
K vile patří soukromá terasa a velká venkovní koupelna se sprchou a vanou, kávovar, TV.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace
Přímo v resortu je krásná stylová restaurace, která nabízí skvělou lokální kuchyni a vybraná jídla z evropské kuchyně.

Fitness a lázně

Bali je bytostně spojeno s lázeňskou péčí. Věhlas balijské lázeňské péče provází mnohé aktivity balijských masérek po celém světě. Je samozřejmostí, že i v hotelu Sudamala Suites jsou k dispozici kvalitní lázně.

Aktivity v hotelu a okolí

Vyhlášená galerie
Přímo v resortu je jedna z vyhlášených místních galerií, ve které se pořádají výstavy významných indonéských umělců.


Proč si vybrat tento hotel

  • Krásný stylový hotel, který nadchne každého, kdo hledá ducha Bali.
  • Příjemné prostorné pokoje, vybavené stylovým ručně dělaným nábytkem - tady víte, že jste na Bali.
  • Vlastní plážový klub - vybavený lehátky a slunečníky.
  • Dostupnost restaurací a obchůdků v okolí.
  • Možnost mnoha výletů
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading