facebook
Marco Polo - Falkensteiner Family Resort Lido -

Falkensteiner Family Resort Lido

Dolomiti Superski
Kronplatz
Ehrenburg/Casteldarne


Fotogalerie


O hotelu

Tradiční hotelový resort patřící k řetězci Falkensteiner. Hotel má 126 pokojů různých kategorií, několik restaurací a barů, grilovací koutek, velkou wellness a zábavní vodní zónu, dětské zábavní zóny dle věkových kategorií, vlastní malou celoroční sjezdovku s vlekem na střeše hotelu, kluziště, lyžárnu, půjčovnu lyžařského vybavení a nabíjecí stanici pro elektromobily a elektrokola. WiFi připojení je k dispozici zdarma. 

Lokalita

Hotel leží ve městě Ehrenburg/Casteldarne v nadmořské výšce cca 800 m n.m. Centrum obce je cca 500 m od hotelu. Vlaková stanice je cca 200 m a zastávka autobusu cca 300 m od resortu.

Info pro lyžaře:
Sjezdovka/lanovka: malá vlastní sjezdovka s vlekem na střeše hotelu, Kronplatz cca 12 km
Skibus: vlastní hotelový shuttle zdarma (každých 30 minut)
Půjčovna lyží: přímo v hotelu
Lyžařská škola: přímo v hotelu

Vzdálenost z Prahy: cca 610 km, 6 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 705 km, 6 hodin a 55 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu, balkon, fén, telefon, sat. TV, trezor a ledničku. WiFi připojení je na pokojích zdarma:

  • Dvoulůžkové pokoje Classic: cca 20 m2, výhled do údolí, dvoulůžková postel. 
  • Rodinné pokoje Classic: cca 30 m2, výhled do údolí, dvoulůžková postel a přistýlka pro 2 děti formou palandy.
  • Rodinné pokoje Superior Lido: cca 35 m2, výhled na jezero, dvoulůžková postel a dětská část oddělená závěsem s palandou a zábradlím.
  • Rodinné Suite Premium Lido Falkynest: cca 35-40 m2, výhled na jezero, vysoká úroveň komfortu, dvoulůžková postel a dětská část oddělitelná posuvnými dveřmi se dvěma samostatnými postelemi a vyvýšenou plochou Falkynest. Hern stůl pro celou rodinu a parkovací místo v podzemní garáži.
Další typy pokojů na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

Plná penze plus:
bohatá snídaně formou bufetu s italskými kávovými specialitami, čajem a kakaem, čerstvý chléb z místní pekárny, domácí koláče, ovocné džemy a pomazánky, müsli, vločky, různé druhy ovoce, jogurty, slané uzeniny a sýrové speciality, různé ovocné šťávy a čerstvě připravené pokrmy z vajec. Lehká, autentická jídla k obědu: chutné předkrmy, křupavé saláty, ručně vyráběné těstoviny a knedlíky, lahodná polévka. Večeře formou "live cooking", tedy můžete být přímo svědky přípravy oblíbených pokrmů a odnést si jídlo čerstvě připravené přímo před Vámi na jednotlivých pultech. Velký výběr regionálních džusů a kvalitních limonád. 
Navíc zdarma sladká odpolední svačina "Bake & Cake" s domácími dortovými specialitami.
Strava se speciálními dietními požadavky na vyžádání.

Fitness a lázně

zdarma: wellness a vodní svět Acquapura SPA (cca 2 800 m²) s krytým bazénem, celoročně vyhřívaným nekonečným venkovním bazénem v jezeře, nejdelším krytým tobogánem v Jižním Tyrolsku, vlnobitím a dětským bazénem.
Dále je k dispozici saunový svět s finskou saunou s ceremoniály, bylinkovou saunou, parní lázní a venkovním prostorem. Na střeše je pak rodinná sauna.
Dále je zdarma posilovna a tělocvična. 
Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny: velké dětské zóny rozdělené dle věkových kategorií. Baby Land pro děti od 6 měsíců do 2,99 let - chůva a program pro nejmenší děti, vysoce kvalitní vybavení s přírodními materiály. Falky Land pro děti 3-11 let - mnoho různých hraček a atrakcí, vlastní restaurace a "obec" Falkenstein. Nová zóna pro teenagery od 12 let - stolní fotbal, stolní tenis, e-sportovní zóna s herními konzolemi atd. 
Dále dětský večerní program s dětskou diskotékou, kouzelnická show, koktejlový večer s pirátskou show, vystoupení lidových tanců.

Pro dospělé: piano bar, živá hudba, romantická procházka s lucernami a další animační programy.

Karta výhod Holidaypass zdarma - využití hromadné dopravy v Jižním Tyrolsku zdarma + další program a volnočasové aktivity .

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading