facebook
Marco Polo - Berg & Spa Hotel Urslauerhof (S) -

Berg & Spa Hotel Urslauerhof (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel s 56 pokoji, lounge s recepcí, společenská místnost, stylová restaurace, bar, výtah. Zahrada s lehátky a slunečníky. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita

hotel se nachází přímo v horské oblasti Hochkönig, centrum Hinterhalu cca 150 m., Maria Alm cca 8 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 35 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 470 km, 4 hodin a 50 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, WiFi připojením (zdarma), kabel. TV, pokojovým trezorem, fénem, župany k zapůjčení, balkonem.

  • Studio Hochkönig nebo Torscharte: cca 20-25 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a pohovka na spaní.
  • Juniorsuite Hochmais nebo Torscharte: cca 30 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka pro 2 os.
  • Dvoupokojový apartmán Selbhorn nebo Hochmais (nově pro léto 2024): cca 42 m2, pro 3-5 osob, pokoj s dvoulůžkovou postelí, přistýlka, samostatný pokoj s patrovou postelí nebo rozkládací pohovkou, spojovací dveře.
1 dětská postýlka cca 15 €/noc, na vyžádání, platba na místě. Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu 8-10.30 h s koutkem zdravé výživy. Při rezervace polopenze navíc: odpolední svačina 14.30-16.30 h., k večeři výběr z menu o 5 chodech, včetně salátů formou bufetu a koutkem se sýry, nebo večeře formou tematického bufetu. 1x týdně slavnostní večeře a rakouskými specialitami. Bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská a veganská strava na vyžádání.

Fitness a lázně

wellness zóna s rozlohou cca 750 m2: panoramatický krytý bazén (8 x 4 m), spojený s venkovním bazénem (4 x 3 m, 7-19.30 h.). Panoramatická sauna, biosauna, infrakabina, aromatická parní lázeň, odpočívárny (15-19.30 h.). Fitness. Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury. 

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. HochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev u smluvních partnerů (např.: použití lanovek zdarma v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, Hinterhalu, využití turistického autobusu, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a mnoho dalšího). Za poplatek: golfové hřiště Urslautal (18 jamek, cca 7 km).
Pro rodiny: dětská herna, venkovní trampolína.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading