facebook
Marco Polo - Alpenwellnesshotel Gasteigerhof (S) -

Alpenwellnesshotel Gasteigerhof (S)


Fotogalerie


O hotelu

hotel s rodinnou atmosférou disponuje přijímací halou s recepcí, společenskou místností, restaurací, barem, kavárnou, WiFi připojením zdarma, výtahem, zahradou s lehátky a slunečníky.

Lokalita

mezi nádhernými vrcholy rakouských Alp, mimo rámus a hektiku všedního dne. Pouze cca 25 minut autem od Innsbrucku, v blízkosti ledovce Stubai. Městečko Neustift je vzdáleno cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 575 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, sat. TV, fénem, pokojovým trezorem, WiFi připojením. Balkon nebo terasa.

  • Dvoulůžkové pokoje: cca 22 m2, vana nebo sprchou, balkon.
  • Rodinné pokoje: cca 35 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 17,99 let, sprcha, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, balkon.
  • Juniorsuite Gletscherblick: cca 40 m2, vana, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 17,99 let, balkon.
Dětská postýlka k zapůjčení zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, odpoledne 15-17 h. káva a zákusek, k večeři výběr z menu o 5 chodech (saláty formou bufetu), 1x týdně večeře formou bufetu.

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem, saunou, finskou saunou, zážitkovou sprchou, parní lázní, solnou jeskynní, Kneippovými bazény, odpočívárnou. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis, stolní fotbálek. Za poplatek: k zapůjčení elektrokola, dle dostupnosti (od lokálních provozovatelů). 
Karta výhod BIG Familie Sommer Card nebo Stubaital Card s řadou výhod a slev zdarma (od konce května do první poloviny října): včetně využití lanovek a místní hromadné dopravy.
Pro rodiny: hlídání dětí 4-14 let, 9-16 h. v BIG Family Clubu, dětská herna, dětské hřiště, vybavení pro nejmenší k zapůjčení.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading