facebook
Marco Polo - Gardaland Hotel -

Gardaland Hotel

Lago di Garda
Castelnuovo del Garda


Fotogalerie


O hotelu

Velkoryse postavený hotel (247 pokojů) s 1 hlavní budovou a 3 vedlejšími budovami. K dispozici jsou salonky s WiFi připojením zdarma, obchod se suvenýry, výtah, bar/kavárna, krásné zahrady, venkovní bazén (v provozu cca polovina května - polovina září) s vodopádem, integrovanou vířivkou a dětským bazénem a ​barem u bazénu (s lehkým poledním občerstvením), lehátky a slunečníky.

Lokalita

Hotel leží cca 800 metrů chůze od zábavního parku Gardaland a akvária Sea Life. Zároveň od hotelu jezdí každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu. Centrum města Peschiera je cca 2 km od hotelu. Nejbližší bary a restaurace jsou cca 400 m od hotelu, nejbližší pláž u jezera Lago di Garda je cca 2 km od budovy.

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 7 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 865 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 800 km, 7 hodin a 25 minut

Popis pokojů

Elegantní a komfortní nekuřácké pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, WiFi připojení zdarma, trezor, malou ledničku a klimatizaci (cca polovina května - polovina září). Bezbariérové ​​pokoje na vyžádání:

  • Dvoulůžkový pokoj Classic: cca 18 m2, manželské dvoulůžko a rozkládací pohovka nebo lůžko pro třetí osobu max. do 12 let.
Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek cca 15 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
Snídaně formou bufetu, samoobslužná večeře v restauraci "Wonder". Nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite atd.) zdarma. 

Fitness a lázně

Venkovní bazén s oválným bazénem s vodopádem a integrovanou vířivkou (v provozu cca od poloviny května do poloviny září, koupací čepice povinná). Bar u bazénu s možností lehkého oběda. Zapůjčení osušek u bazénu za poplatek cca 2 €/den.

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny:  animační program pro děti (každý den ráno, odpoledne a večer), hry na zahradě.
Za poplatek: herna s videohrami.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 90 €/pobyt (max. do 30 kg, rezervace v CK, platba na místě).

Každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading