facebook
Marco Polo - Gardaland Adventure Hotel -

Gardaland Adventure Hotel

Lago di Garda
Castelnuovo del Garda


Fotogalerie


O hotelu

Hotel postavený v roce 2016 jako další část již existujícího Gardaland Hotelu. Celý hotel je v dobrodružném stylu a je v něm k dispozici 100 tematických pokojů ve dvou budovách, recepce s WiFi připojením, tematická á-la-carte restaurace "Tutanchamon" se zábavním programem a 2 výtahy.
Ve vedlejším Gardaland Hotelu jsou hostům k dispozici následující zařízení: bar/kavárna, jídelna, obchod se suvenýry, zahrada a venkovní koupaliště (viz popis níže).

Lokalita

Hotel leží cca 800 metrů chůze od zábavního parku Gardaland a akvária Sea Life. Zároveň od hotelu jezdí každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu. Centrum města Peschiera je cca 2 km od hotelu. Nejbližší bary a restaurace jsou cca 400 m od hotelu, nejbližší pláž u jezera Lago di Garda je cca 2 km od budovy.

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 7 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 865 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 800 km, 7 hodin a 25 minut

Popis pokojů

Komfortní a jedinečné rodinné pokoje pro až 5 osob (5. osoba může být pouze dítě do 7,99 let věku), které jsou ve 4 různých tematických stylech (Džungle, Divoký západ, Arktida a Arabský svět). Všechny pokoje mají 2 oddělené prostory, sprchu, WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko, telefon, sat. TV, WiFi připojení zdarma, trezor, ledničku a klimatizaci (v provozu cca od poloviny května do poloviny září):

  • Tematické rodinné pokoje: cca 27 m2, manželské dvoulůžko a 2 samostatné postele + 1 rozkládací pohovka pro dítě do 7,99 let.
Dětská postýlka není k dispozici, na vyžádáni lze zařídit bezbariérové pokoje.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
Snídaně formou bufetu, samoobslužná večeře v restauraci "Wonder" ve vedlejším Gardaland Hotelu. Nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite atd.) zdarma.

V hotelu je á-la-carte restaurace.

Fitness a lázně

Zdarma ve vedlejším Gardaland Hotelu: venkovní bazén s oválným bazénem s vodopádem a integrovanou vířivkou (v provozu cca od poloviny května do poloviny září, koupací čepice povinná). Bar u bazénu s možností lehkého oběda. Zapůjčení osušek u bazénu za poplatek cca 2 €/den.

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny: denně v čase 15:00-19:00 animační program pro děti. Ve vedlejším Gardaland Hotelu každý den ráno, odpoledne a večer, hry na zahradě.
Za poplatek: herna s videohrami, půjčovna kol.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 90 €/pobyt (max. do 30 kg, rezervace v CK, platba na místě).

Každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading