facebook
Marco Polo - Gardaland Magic Hotel -

Gardaland Magic Hotel

Lago di Garda
Castelnuovo del Garda


Fotogalerie


O hotelu

Hotel postavený v roce 2019 jako další část již existujícího Gardaland Hotelu. Celý hotel je v dobrodružném stylu a je v něm k dispozici 128 tematických pokojů ve třech budovách, recepce s WiFi připojením, snídaňová místnost, bar a výtahy.
Ve vedlejším Gardaland Hotelu jsou hostům k dispozici následující zařízení: bar/kavárna, jídelna, obchod se suvenýry, zahrada a venkovní koupaliště (viz popis níže).

Lokalita

Hotel leží cca 800 metrů chůze od zábavního parku Gardaland a akvária Sea Life. Zároveň od hotelu jezdí každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu. Centrum města Peschiera je cca 2 km od budovy. Nejbližší bary a restaurace jsou cca 400 m, pláž u jezera Lago di Garda je pak cca 2 km od komplexu.

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 7 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 865 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 800 km, 7 hodin a 25 minut

Popis pokojů

Komfortní a jedinečné rodinné pokoje pro až 4 osoby, které jsou ve 3 různých tematických stylech (Čarodějnický dům, Začarovaný les a Kouzelný ledový hrad). Všechny pokoje mají 2 oddělené prostory, sprchu, WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko, telefon, sat. TV, WiFi připojení zdarma, trezor, ledničku, varnou konvici a centrální klimatizaci (v provozu cca od poloviny května do poloviny září):

  • Tematické rodinné pokoje: cca 27 m2, manželské dvoulůžko a 2 samostatné postele v oddělené místnosti.
Dětská postýlka za poplatek 15 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
Snídaně formou bufetu, samoobslužná bufetová večeře, oboje v restauraci "Wonder" ve vedlejším Gardaland Hotelu. Nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite atd.) zdarma.

V hotelu je á-la-carte restaurace.

Fitness a lázně

Zdarma ve vedlejším Gardaland Hotelu: venkovní bazén s oválným bazénem s vodopádem a integrovanou vířivkou (v provozu cca od poloviny května do poloviny září, koupací čepice povinná). Bar u bazénu s možností lehkého oběda. Zapůjčení osušek u bazénu za poplatek cca 2€/den.

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny: denně v čase 15:00-19:00 animační program pro děti. Ve vedlejším Gardaland Hotelu každý den ráno, odpoledne a večer, hry na zahradě.
Za poplatek: herna s videohrami, půjčovna kol.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 90 €/pobyt (max. do 30 kg, rezervace v CK, platba na místě).

Každých 30 minut zdarma shuttle ke Gardalandu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading