facebook
Marco Polo - Apartmány Barbara -

Apartmány Barbara

Lago di Garda
Moniga del Garda


Fotogalerie


O hotelu

Rezidence se 43 apartmány ve více dvoupatrových domcích. Součástí areálu je zahrada s grilovacím místem, venkovní bazén, bar u bazénu a pračka na mince. WiFi připojení je ve veřejných prostorách a na balkonech a terasách apartmánů zdarma. 

Lokalita

Klidná poloha uprostřed krásných olivových hájů cca 1 km od břehu jezera Lago di Garda. Centrum města Moniga del Garda s bary a resturacemi je cca 1 km od rezidence. Supermarket je ve vedlejší rezidenci Primera. Arzaga Golf Club a Gardagolf jsou cca 5 km daleko.

Vzdálenost z Prahy: cca 830 km, 8 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 890 km, 8 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 770 km, 7 hodin a 45 minut

Popis pokojů

Dobře zařízené apartmány mají kuchyňský kout (plynový sporák, lednice, kávovar), jídelní kout, sat. TV, trezor, sprchu a WC, klimatizaci/topení, lehátka a slunečník:

  • Jednopokojové apartmány: cca 29 m2, pro až 3 osoby,  v 1. patře. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a rozkládacím lůžkem pro 3. osobu, balkon.
  • Dvoupokojové apartmány (patro): cca 44 m2, pro až 4 osoby, v 1. patře. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a 1 dvoulůžkový pokoj, balkon.
  • Dvoupokojové apartmány (přízemí): cca 44 m2, pro až 4 osoby, v přízemí. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a 1 dvoulůžkový pokoj, terasa a předzahrádka.
  • Třípokojové apartmány (patro): cca 65 m2, pro až 6 osob, v 1. patře. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a 2x dvoulůžkový pokoj, balkon.
  • Třípokojové apartmány (přízemí): cca 88 m2, pro až 6 osob, v přízemí. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a 2x dvoulůžkový pokoj, navíc druhé WC, terasa a předzahrádka.
Dětská postýlka pro děti do 3 let za poplatek cca 19 €/týden (rezervace v CK, platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy:
Na vyžádání lze objednat snídani nebo polopenzi:
Snídaně formou bufetu v restauraci Primera. Polopenze v restauraci Primera, večeře výběr z menu včetně pizzy a salátů. K večeřím je zdarma: 0,25 l vína, 0,5 l vody nebo 1 limonáda pro děti. 
Donáška čerstvého pečiva na vyžádání na místě.

Fitness a lázně

Zdarma: venkovní oválný bazén s malým vodopádem a samostatný dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek cca 10 €/týden. ss

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny: 
dětské hřiště, Junior klub pro děti od 4 do 12 let (v období cca 19. 5.-6. 9. 2024): např. výuka malování, dětská diskotéka (3x týdně), malování na trička, turnaj v šipkách, turnaj ve stolním tenise, 1x týdně živá hudba nebo umělec a kouzelník.

Další aktivity: výlet lodí na trh v Lazise (za poplatek), degustace vína, tombola, plážový volejbal. 

Půjčení kol za poplatek cca 13 €/den.

Domácí mazlíčci povoleni zdarma (na vyžádání v CK, pouze max. do 50 cm výšky).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading