facebook
Marco Polo - Hotel JOHANN Schladming (S) -

Hotel JOHANN Schladming (S)


Fotogalerie


O hotelu

čtyřhvězdičkový lifestyle hotel Johann s 63 pokoji byl na podzim 2022 kompletně přestavěn a zrekonstruován. Hotel disponuje přijímací halou s recepcí, hotelovou restaurací, a-la-carte restaurací, výtahem, barem, WiFi připojením zdarma, střešní terasou s lehátky.

Lokalita

perfektní poloha, uprostřed pěší zóny, na náměstí ve Schladmingu, vlakové nádraží Schladming cca 1,2 km, transfer z/na nádraží za poplatek (rezervace nutná přímo v hotelu).

Vzdálenost z Prahy: cca 410 km, 5 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 420 km, 4 hodiny a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 360 km, 3 hodiny a 50 minut

Popis pokojů

přestavěné pokoje disponují sprchou, WC, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení (žabky na recepci za poplatek), fénem, plochou TV, minibarem, telefonem, pokojovým trezorem, WiFi připojením zdarma. 

  • Dvoulůžkové pokoje Zweisam: cca 20 m2, pro 2 dosp., king-size postel, která se nachází u stěny (delší stranou), některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem. 
  • Dvoulůžkové pokoje Zweiklang: cca 23-27 m2, pro 2 dosp., některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem. 
  • Dvoulůžkové pokoje Wohlfühlen: cca 28-35 m2, pro 2 dosp., navíc pohovka, francouzský balkon. 
  • Dvoupokojové apartmány Familiensinn: cca 30-35 m2, pro 2 dosp. + 2 děti do 15,99 let (min. 3 osoby), dvoulůžková postel, oddělený dětský pokoj s patrovou postelí, některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem.
  • Juniorsuite Freiraum: cca 35-40 m2, pro 2 dosp. os., pohovka, některé pokoje s terasou.
Dětská postýlka v rámci Babypackage (dětská postýlka, župánek, přebalovací pult), poplatek 25 €, platba na místě. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.), odpolední svačina (15-16.30 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech (saláty, předkrmy, polévky formou bufetu, hl. chod a dezert servírovaný, 18.30-20 h.).

Fitness a lázně

wellness oáza "enJOyness": odpočívárny a fitness s moderními kardio přístroji (7-19.30 h.), sauna, panoramatický bazén (8 x 7 m) na střešní terase s výhledem na Schladming a okolní horský svět (14-19.30 h., změna časů možná). Čajový bar s čajem, džusy, vodou, oříšky a sušeným ovocem. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do soutěsky a různé slevy na další aktivity.
Možnost rybaření, cca 20 € os./den, za poplatek možné zamluvit i instruktora rybaření.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading