facebook
Marco Polo - Hotel Kathrin (S) -

Hotel Kathrin (S)


Fotogalerie


O hotelu

útulný tříhvězdičkový superior hotel s 30 pokoji, je znám svojí dobrou kuchyní, kde jsou využívány hlavně regionální produkty. K dispozici je přijímací hala s recepcí, hotelovým barem, výtahem, restaurací, WiFi připojením v hotelu zdarma, loukou na opalování s lehátky a slunečníky.

Lokalita

údolí horských chat, s více jak 40 horskými boudami a 400 km značených turistických tras/140 km značených cyklotras. Klidná poloha, cca 400 m od lanovky a centra s restauracemi a bary.

Vzdálenost z Prahy: cca 580 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 550 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 460 km, 4 hodin a 45 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, kabel. TV, chladničkou/minibarem, posezením, WiFi připojením zdarma, malou kuchyňkou s kávovarem (kapsle na recepci za poplatek) a rychlovarnou konvicí, župany k zapůjčení, balkonem.

  • Dvoulůžkové pokoje Ahorn: cca 22 m2, pro 2 dosp.
  • Dvoulůžkové pokoje Birke: cca 26 m2, pro 2-3 dosp., dvoulůžková postel, pohovka na spaní.
  • Dvoulůžkové pokoje Buche: cca 31 m2, pro 2-4 dosp. os., dvoulůžková postel a rozkládací pohovka na spaní, samostatné WC.
  • Rodinné pokoje Fichte: cca 31 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj, samostatné WC.
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.45-10 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech, saláty formmou bufetu, 1x týdně slavnostní večeře, selský bufet nebo grilování. Vegetariánská strava, bezlepková, nebo bez laktózy na vyžádání.

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem (8 x 4,5 m, cca 28°C, 7-18 h), finskou saunou, parní lázní a odpočívárnou (otevřeno dle rozpisu v hotelu).

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. Hotel je členem spolku "Berg und Gesund" (Zdravě na horách), kde je možné zarezervovat různé aktivity online zdarma. Za poplatek: volnočasové centrum cca 100 m s venkovním bazénem, dětským hřištěm, tenisovým kurtem, hřištěm na minigolf.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading