facebook
Marco Polo - Hotel Schwarzer Adler (S) -

Hotel Schwarzer Adler (S)


Fotogalerie


O hotelu

tradiční hotel s rodinnou atmosférou s jídelnou, a-la-carte restaurací, kavárnou, barem, jizbou, zimní zahradou, výtahem, letní terasou. WiFi připojení zdarma.

Lokalita

hotel se nachází v centru městečka Nauders, cca 1400 m.n.m., v bezprostřední blízkosti jsou turistické stezky a cyklotrasy. Itálie cca 6 km, Švýcarsko cca 9 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 630 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 700 km, 7 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 680 km, 6 hodin a 50 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení (na recepci), telefonem, sat. TV, pokojovým trezorem a balkonem. 

  • Jednolůžkové/dvoulůžkové pokoje Tirol: cca 26 m2, pro 1 os. popř. 2 dosp. a dítě do 18,99 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Nauders: cca 30 m2, pro 2 dosp. a dítě do 18,99 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Adler: cca 35 m2, pro  2 dosp. a 1-2 děti do 18,99 let. Navíc chladnička.
  • Dvoulůžkové pokoje Bergkastel: cca 40 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 18,99 let. Obývací část s rozkládací pohovkou oddělená skleněnými posuvnými dveřmi od dvoulůžkového pokoje.
Dětská postýlka do 2 let, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, odpolední svačina 14-16 h. s čajem a zákusky, k večeři výběr z menu o 4 chodech (na výběr ze tří hl. chodů, jeden chod je vegetariánský), saláty a polévky formou bufetu. Týdně bufet s dezerty, štrůdlem, selský bufet, nebo italský bufet. Dětské menu.

Fitness a lázně

wellness zóna s rozlohou 450 m2 "Adler Wellness Nest": krytý bazén s otevřeným přístupem na louku, Kneippovy bazénky, turecká parní lázeň, finská sauna, odpočívárny (sauny jsou od 14 let). Za poplatek masáže a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí

fitness, stolní tenis, kola k zapůjčení dle dostupnosti (dětská kola nejsou k dispozici). Karta výhod Summer Card s řadou výhod a slev (vstup na přírodní koupaliště, do bazénů, tenisové kurty, dětský program, hromadná městská doprava). Za poplatek biliár a stolní fotbálek.
Pro rodiny: dětská herna, dětské hřiště.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading