facebook
Marco Polo - Hotel Tyrolerhof (S) -

Hotel Tyrolerhof (S)


Fotogalerie


O hotelu

hotel Tyrolerhof kombinuje tradiční styl s moderním, díky wellness oáze se stává místem klidu a odpočinku. Hotel disponuje cca 90 pokoji, recepcí, barem, jídelnou, výtahem, letní terasou, WiFi připojením. Místnost na kola a možnost umytí kol.

Lokalita

hotel Tyrolerhof se nachází v centru Söldenu, v bezprostřední blízkosti volnočasového centra (Freizeit Arena Sölden) a pouze cca 250 m od lanovky Giggijochbahn, je tak ideálním místem pro turistiku.

Vzdálenost z Prahy: cca 590 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 700 km, 7 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 650 km, 6 hodin a 40 minut

Popis pokojů

pokoje jsou útulně a stylově zařízeny, vybaveny jsou vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV, pokojovým trezorem. Na místě lze připlatit za pokoje s balkonem.

  • Flair Standard: cca 22 m2, pro 2 dosp.
  • Ambiente: cca 25 m2, pro 2-3 dosp., navíc přistýlka nebo pohovka na spaní.
  • Suite Flair: cca 38 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 14,99 let, jedna místnost. Navíc rozkládací pohovka.
Dětská postýlka na vyžádání, zdarma, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou tematického bufetu (18.30-21 h.). Odpolední svačina 14-16 h.

Fitness a lázně

wellness oáza se saunou (biosauna, finská sauna, rodinná sauna), parní lázní, infrakabina, odpočívárnou, krytým bazénem (19 x 6 m) s integrovanými vířivými lehátky. Fitness s moderními kardio nástroji. Za poplatek: masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Ötztal Inside Summer Card s řadou výhod a slev: využití lanovek v celém Ötztalu (vždy max. 1x denně cesta tam a zpět), AREA47, Aqua Dome Therme, průvodcované túry, zapůjčení kol, využití hromadné veřejné dopravy a mnoho dalšího.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading