facebook
Marco Polo - Tulia Amboseli Safari Camp - 4* -

Tulia Amboseli Safari Camp - 4*

Amboseli patří k nejnavštěvovanějším národním parkům v Keni. Safari v Amboseli určitě stojí za to, ale má svá specifika. Park je poměrně malý (v porovnání s ostatními parky ve Východní Africe), ale díky svým mokřadům. napájeným vodou z Kilimandžára, je navštěvovaný velikou komunitou slonů a díky rozsáhlé síti cest, se můžete ke slonům přiblížit opravdu velmi blízko.

Pokud se rozhodnete ubytovat přímo v Amboseli, nemáte moc možností. Většina kempů a hotelů nemá dobrou polohu, je umístěných v temných částech parku. Výjimkou je populární Ol Tukai Safari Lodge, který máme zařazený do několika našich programů.

Nebo se můžete ubytovat mimo Amboseli. Nabídek je spousta, ale pak je dobré velmi dobře vybírat - Amboseli není oplocený park a zvířata volně migrují z parku a do parku. Často za potravou a vodou. Je tedy dobré znát jejich trasy a vybírat ubytování podle tras, popřípadě se ubytovat v soukromých rezervacích, navazujících na Amboseli.

Vybrali jsme pro vás Tulia Amboseli Safari Camp (4*) právě proto, že je kemp vybudován na trase pravidelných cest slonů a dalších zvířat. Má nádherný výhled na Kilimandžáro a od hlavní brány do parku je vzdálený pouhých 12 km.

Pokud chcete zažít velmi autentické setkání s divokou buší, pak je pro vás Tulia Amboseli Safari Camp tou správnou volbou.


Fotogalerie


O hotelu

Celý kemp prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2021 - všechny stany byly modernizovány, byla vybudována nová kuchyně a díky rekonstrukci můžeme potvrdit kvalitu 4*. Díky systému solárních panelů nabízí kemp elektřinu 23 hodin denně a teplou vodu po celý den.

Díky své poloze mimo národní park je možné pořádat v okolí pěší safari.

Lokalita

12,5 km od hlavní vstupní brány do národního parku Amboseli. Na území masajů, bez bariér propojeném s Amboseli.

Popis pokojů

Všechny stany jsou vybaveny koupelnou s teplou a studenou vodou a sprchou. K výbavě patří velmi kvalitní nábytek a kvalitní ložní soupravy. Všechny stany mají terásky s posezením.

Stany typu Deluxe mají navíc malý soukromý bazének, který je fajn v horkých dnech, kdy nabízí příjemné osvěžení.

Restaurace, bary, stravování

Hostům slouží jídelna, kde se podává plná penze (servírovaná) a navíc je k dispozici bar.

Fitness a lázně

Pro hosty je k dispozici masážní stan.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherný výhled na Kilimanžáro
  • Poloha u tras zvířat
  • Skvělé zázemí kvalitních safari stanů
  • Kemp je součástí společného projektu s místní masajskou komunitou
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading