facebook
Marco Polo - Anantara Bazaruto Island Resort -

Anantara Bazaruto Island Resort

Nejlepší rodinný resort v Mosambiku.
Zaplavte si s delfíny a zažijte každoroční migraci keporkaků od července do září.
Vyplujte na západ slunce. Nechte se unášet krásou přírody v jednom z posledních nedotčených rájů.

Vítejte v Anantara Bazaruto Island Resort, skutečně luxusním úniku mezi mozambickými resorty.

Mozambik s 2 500 km pobřeží Indického oceánu je vodní hřiště, které se koupe v zářivých akvarelových barvách. Nikde není jeho krása tak nedotčená jako na souostroví Bazaruto, které je chráněnou mořskou rezervací a národním parkem.

Ilha de Bazaruto, Ostrov mlhy, leží 30 km od pevniny. Zvlněné písečné duny se zde rozplývají v průzračném azurovém oceánu.
Fotogalerie


Popis pokojů

Beach Villa:  58m2 , pro 2 dosp. + 1 dítě 
Probouzejte se na volání oceánu, otevřete dveře od podlahy ke stropu a vydejte se na ranní procházku po pláži. Prožijte slunečné dny v houpací síti nebo na lehátkách, kterých se dotýká oceánský vánek. Otevřený půdorys vily nabízí prostorný odpočinek s funkční vanou s výhledem na oceán.
Přímý přístup na pláž, Vana a venkovní sprchy, veranda u pláže a soukromá plážová lehátka

Beach pool Villa:  58m2, 2 dosp. os.
Plážové vily s bazénem nabízejí prostorný venkovní obývací pokoj s verandou a lehátky s výhledem. Vyberte si, kde a kdy se chcete koupat, váš bazén s výhledem na oceán je jen pár kroků od vás. Opláchněte se v tropické venkovní sprše nebo se naložíte do bublinkové lázně uvnitř hotelu Anantara Bazaruto, který patří mezi prominentní mosambické plážové hotely.
Přímý přístup na pláž, soukromý bazén, veranda u pláže a soukromá plážová lehátka

Dvoupokojová villa s bazénem a výhledem na moře: 250m2, 4 dosp. os. + 1 dítě 

Dvoupokojové vily s výhledem na moře a bazénem jsou ideální pro rodiny se dvěma ložnicemi s vlastním sociálním zařízením, které se otevírají do centrálního obývacího pokoje. Vnitřní a venkovní jídelní prostory jsou doplněny kuchyňským koutem a barem. Trávíte společně čas venku u bazénu a pak se odeberte do klidné koupele s výhledem na záliv v jednom z nejlepších letovisek v Mosambiku.
Výhled na záliv Bazaruto, sluneční terasa a bazén, jídelna, samostatný obývací pokoj, kuchyňský kout, venkovní sprcha

Restaurace, bary, stravování

Luxusní restaurace v Mosambiku
Naše kuchyně je inspirována okolní přírodou, obsahuje mořské plody z místních zdrojů a místní bylinky a koření ze zahrady resortu. V našich restauracích v Mosambiku můžete objevovat složité vrstevnaté chutě Mosambiku, Portugalska i dalších zemí.
Clube Naval:  
Neformální stolování s výhledem na oceán. Neformální jídlo a široká nabídka nápojů vybízí k celodennímu odpočinku. Vychutnejte si západ slunce při tropických koktejlech. Náš charakteristický gril nabízí čerstvé chutě v inspirativním prostředí. Vychutnejte si rozmanité pokrmy od křehkých salátů, pokrmů z mořských plodů z místních zdrojů až po šťavnaté kousky masa grilované na plameni.
Otevřeno:  12.00 am – 6.00 pm
Restaurace a bar Golfinho: 
Obědvejte v restauraci s výhledem na záliv v Inhambane. Naše hlavní restaurace nabízí chutě z celého světa, ráno i večer. Probouzejte se s lákavými vůněmi, od čerstvě uvařené kávy až po pečivo horké z pece. K večeři se v rámci tematických večerů podávají pokrmy mozambické, portugalské a středomořské kuchyně.
snídaně: 6.30 am – 10.30 am
večeře:  7.00 pm – 10.00 pm
Restaurace a bar Tartaruga:
Vydejte se na palubu na oběd z čerstvých mořských plodů, okořeněný portugalskými chutěmi a doplněný sklenkou svěžího bílého vína. Večeře pod hvězdami se odehrává na pláži, kde můžete ochutnat lákavé pokrmy místní kuchyně i maso z dovozu grilované na plamenech.
Otevřeno: 12.00 am – 4.00 pm
Večeře na pláži: 
Romantické stolování v dalekých krajích
Stůl pro dva na písečném břehu uprostřed oceánu. Šampaňské a kanapky na palubě tradiční lodi dhow plující do západu slunce. Představte si to nejromantičtější prostředí a Anantara's Dining by Design vám ho přiblíží. 
Vyberte si menu nebo si ho navrhněte sami po konzultaci s osobním šéfkuchařem. Stolujte při svíčkách a váš komorník vám večer naservíruje jídlo a víno. Dopřejte si tu nejromantičtější oslavu výročí, žádosti o ruku nebo jiné zvláštní příležitosti.
Privátní jídlo ve vile:
Komfortní a soukromé stravování na Bazarutu. Dopřejte si snídani do postele s lákavou vůní kávy a čerstvě upečeného pečiva, která vás povzbudí. Celý den se občerstvujte a osvěžujte u bazénu a pak si na terase při západu slunce nad ostrovem připravte grilování mořských plodů
K dispozici : od rána do večera 

Fitness a lázně

lázně a relaxace v Mosambiku s výhledem na s výhledem na třpytivé moře Indického oceánu.
Najděte únik z reality a vydejte se na cestu wellness a relaxace. Hypnotizující místo, oáza ostrovní blaženosti a odloučení. Lázně Anantara Spa, navržené v přirozené harmonii s bujným tropickým prostředím, se tyčí vysoko nad resortem s výhledem na souostroví. 
Vydejte se s našimi šéfkuchaři na kulinářskou cestu za léčivou kuchyní a detoxikačními recepty, které uzdraví duši zevnitř. Dopřejte si značkové lázeňské procedury inspirované původními surovinami z okolí ostrova. Ponořte se do holistického wellness zážitku, který zresetuje tělo i mysl pro návrat do reality okolního světa.

Pět luxusních léčebných místností
Vířivka
bar zdraví s výběrem infuzních vod, bylinných čajů, džusů a koktejlů
Relaxační zóna s výhledem na oceán

Plně vybavená posilovna a fitness centrum

Aktivity v hotelu a okolí

Vodní sporty
Šnorchlování
Potápění
Plavba na lodi při západu slunce
Jízda na koních
Jízda na dunách na boardu
Výlet na 
Pozorování delfínů a velryb
Pozorování ptáků
Rybaření 
Prohlídka ostrova
Beach volejbal 
K dispozici je tenisový kurt


Proč si vybrat tento hotel

 • Oslavte svatbu, líbánky nebo výročí v ostrovním stylu u Indického oceánu.
  Vyměňte si manželský slib na opuštěném písečném břehu. Následně oslavujte v soukromé vile.
  Plavte se do západu slunce a začněte svou životní svatební cestu.
  Představte si tu nejpohádkovější svatbu a Anantara - jedno ze svatebních míst v Mosambiku - ji oživí v zářivých barvách .
 • Spicespoon: kurz vaření

  Poznejte kulinářskou kulturu Mozambiku Bazaruto
  Obohaťte svůj kulinářský repertoár o nové chutě díky bohatému kurzu, který vás provede krok za krokem.
  Den začíná prohlídkou zeleninové zahrady a soukromého sadu resortu. Šéfkuchař vás seznámí s místními surovinami, které se používají k vytvoření barev a koření. Po návratu do ukázkové kuchyně se seznámíte s tradičními metodami přípravy vybraných pokrmů.
  Vychutnejte si své výtvory se sklenkou vína a vraťte se domů s novými recepty, které můžete vyzkoušet.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading