facebook
Marco Polo - Camping Baia Verde -

Camping Baia Verde

Lago di Garda
Manerba del Garda


Fotogalerie


O hotelu

Velmi dobře udržovaný kemp se 46 mobilními domy, recepcí, WiFi připojením zdarma, TV místností, restaurací, barem/kavárnou, minimarketem a grilovacím místem. Dále je k dispozici pračka a sušička (za poplatek cca 3€ - na mince). Kemp má svůj vlastní venkovní bazén s bazénovým barem.

Lokalita

Klidná poloha cca 500 m od jezera Lago di Garda, k němuž je z kempu přímý přístup. Centrum města Manerba del Garda je cca 1,5 km od kempu, Gardagolf Country Club je vzdálen cca 5 km.

Pláž: cca 500 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 840 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 890 km, 8 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 830 km, 7 hodin a 40 minut

Popis pokojů

Moderní a pohodlné mobilní domy se sprchou, WC, fénem, ​​plynovým sporákem se 4 plotýnkami, lednicí, WiFi připojením zdarma, kávovarem, jídelním koutem a terasou se 2 lehátky, stolem a židlemi. Klimatizace za příplatek na místě (5 €/den):

  • Mobilní domy Charme: cca 24 m2, pro až 5 osob. Obývací ložnice s pohovkou, 1 pokoj s manželským dvoulůžkem a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky a vyklápěcí postelí (max. do 50 kg).
  • Mobilní domy Giada: cca 33 m2, pro až 6 osob. Obývací pokoj, 1 pokoj s manželským dvoulůžkem a 2 pokoje se 2 oddělenými lůžky.
  • Mobilní domy Suite Deluxe: cca 32 m2, pro až 5 osob. Obývací ložnice, 1 pokoj s manželským dvoulůžkem a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky a vyklápěcí postelí (max. do 50 kg). Navíc druhá koupelna se sprchou a mikrovlnná trouba.
Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek 6 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě), maximální počet osob nesmí být ani o tohoto infanta překročen.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravování.

Fitness a lázně

Zdarma: venkovní bazén ve tvaru Lago di Garda (cca 372 m2) a dětský bazén (cca 60 m2). Trávník na opalování s lehátky a slunečníky zdarma, bazénový bar.

Za poplatek: možnost využití privátní vířivky pro max. 6 osob (poplatek cca 25 €/půlden, na vyžádání na recepci).

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní tenis, volejbalový kurt.
Za poplatek: stolní fotbálek, půjčovna horských kol (cca 3 km).

Pro rodiny: Miniklub (pro děti 4 - 12 let) v červenci + srpnu (denně kromě soboty, cca 6 hodin v italštině/angličtině),
Zábavní program: 1x až 2x týdně živá hudba v červenci + srpnu.

Domácí mazlíčci povoleni (kromě Mobilních domů Suite Deluxe) za poplatek cca 3 € - 8 €/noc (max. 20 kg, na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading